2018 02 23 DAR SERCA - projekt SRK w Tymbarku

plakat_dar_serca_2018_1.jpg

2018 02 18 Zapisy dzieci do Parafialnego Przedszkola Integracyjnego

Zapisy dzieci na rok szkolny 2018/19 do Parafialnego Przedszkola Integracyjnego im. św. Kingi rozpoczną  się od 1 marca br.

Dni otwarte w Parafialnym Przedszkolu dla rodziców, którzy szukają przedszkola dla swojego dziecka będą:

- 2 marca /piątek/ od godz. 14.00 do 17.30 oraz

- 3 marca /sobota/ od godz. 9.00 do 12.00

Wielki Post z Radiem RDN 2018

rdn_wielki_post_2018.jpg

2018 02 03 PODZIĘKOWANIA za KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK „TYMBARSKIE KOLĘDOWANIE”

Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tymbarku i Gminna Biblioteka Publiczna w Tymbarku dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przebieg Konkursu Kolęd i Pastorałek „TYMBARSKIE KOLĘDOWANIE”.

Szczególne podziękowania kierujemy do:

- do wszystkich opiekunów oraz rodziców, którzy pomagali dzieciom i młodzieży w przygotowaniach do występów,

- jury Konkursu w składzie: przewodnicząca – pani Marta Błasińska, pani Dorota Jędrzejek, pan Marek Michalik

- sponsorów:

państwa Urszuli i Marka Waktorów,

państwa Sylwii i Rafała Uchaczów

oraz zakładu „Tymbark” za ufundowanie soków,

- pana Karola Zięby za przygotowanie i ufundowanie okolicznościowego tortu,

- pana Grzegorza Urbańskiego – za profesjonalne nagłośnienie koncertu,

- ucznia Sebastiana Staśko – za obsługę nagłośnienia w czasie przesłuchania i wszelką pomoc,

- Rodziców dzieci Zespołu „Gloria Mariae”– za przygotowanie ciast, produktów i obsługę „kawiarenki” w czasie przesłuchania,

Parafia wyraża szczególne podziękowania dla pani Ewy Skrzekut – Dyrektor Biblioteki Publicznej w Tymbarku za nieocenioną pomoc oraz dla pana Pawła Ptaszka Wójta Gminy Tymbark za otwartość i współorganizowanie Konkursu.