Księża

Proboszcz:
ks. mgr EDWARD NYLEC (KHKN)


Wikariusze:
ks. mgr Stanisław Kaczka
2012;
tel.: (0-18) 33-25-201 w. 33

ks. mgr Bogdan Stelmach
2012
tel.: (0-18) 33-25-201 w. 34
Ks.mgr Witold Warzecha
2013
tel.: (0-18) 33-25-201 w. 35


Rezydenci:
ks. prałat JÓZEF LEŚNIAK. Kapelan J. Św., kanonik honorowy Kapituły Katedralnej.
12.02.1933. 1956. 1987. 2003;
tel. (18) 33-25-973
Wielbi dusza moja Pana
/Łk 1,46/

ks. FRANCISZEK MALARZ RM
23.02.1935. 1958. 2005
tel. (18) 33-25-464
Zostań z nami Panie
/Łk 24./

Siostry zakonne

ZGROMADZENIE SIÓRTR NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY Z NAZARETU
Tymbark 146, 34-650 Tymbark, tel. (18) 33 25 975

S. Sergia - Anna Gaik- przełożona i katechetka
S. Regina Kasza - dyrektorka Parafialnego Przedszkola Integracyjnego tel. (18) 33 25 151

S. Fides - Magdalena Stefańska- katechetka
 S. Teresa Ryż - nauczycielka w Przedszkolu
S. S. Krystyna Majko - katechetka

S. Adriana Chorąży – zakrystianka

Rodacy

Księża:
* ks. Michał KAPTURKIEWICZ (1932, 1956, 2002) - Domosławice 74, 32-860 Czchów;
* ks. Stanisław PASYK (1935, 1958) - ul. Kotlarska 19/21, 58-100 Świdnica Śląska;
* ks. Franciszek MALARZ (1935, 1958, 2005) - 38-241 Osobnica 100;
* ks. Stefan DUDA CR (1935, 1958, 2005) - Siwcówka 765, 34-205 Stryszawa;
* ks. Kazimierz KORDECZKA, (1939, 1963) - Henrykowo 33, 11-130 Orneta;
* ks. Józef ATŁAS, (1940, 1963, 1982) - ul. Biegonicka 8, 33-310 Nowy Sącz;
* ks. Władysław SMOTER, (1941, 1968, zm. 10.08.2012);
* ks. Józef BUBULA, (1944, 1969, 1982) - Rzepiennik Suchy 1, 33-163 Rzepiennik Strzyżewski;
* ks. Czesław SZEWCZYK, (1948, 1972,) - 38-241 Osobnica 100;
* ks. Stefan SMOTER, (1948, 1973,) - 57-500 Bystrzyca Kłodzka 3;
* ks. Antoni AUGUSTYN, (1949, 1973, 1984) - ul. Kościelna 12, 33-131 Łeg Tarnowski;
* ks. Marian URBAŃSKI, (1949, 1975, 1998) - Grabno 279, 32-830 Wojnicz;
* ks. Jan PIĘTOŃ, (1954, 1979, 2006) - Słupiec 25, 33-230 Szczucin;
* ks. Tadeusz GÓRKA (1956, 1981, 1998) - ul. Ś. Prokopa 53, 32-851 Brzesko;
* O. Władysław KULIG OFM, (1955, 1985,) - ul. Franciszkańska 12, Harmęże, 32-600 Oświęcim;
* ks. Krzysztof PASYK, (1964, 1989, 2007) - Nieciecza 185, 33-240 Żabno;
* ks. Jan URBAŃSKI, 1963, 1990) - ul. Gaik 7, 31-338 Kraków;
* ks. Bogusław BINDA MIC, (1964, 1991, 2005) - św. Bonifacego 9, 02-914 Warszawa;
* ks. Ryszard PLUTA, (1966, 1991, 2008) - Bucze 99, 32-800 Brzesko;
* ks. Ignacy URBAŃSKI MIC, (1964, 1991, 2005) - św. Bonifacego 9, 02-914 Warszawa;
* ks. Mariusz PLUTA TChr (1969, 1997);
* ks. Tomasz ATŁAS (1974, 1999, 2005) - ul. Byszewska 1, 03-729 Warszawa;
* O. Przemysław PLATA OSA, (1975, 2002, 2007) - ul. Augustiańska 7, 31-064 Kraków;
* ks. Paweł KITA, (1978, 2004, 2007) - 34-608 Kamienica 45;
* ks. Krzysztof WOŹNIAK (1980, 2007, 2007) 39-208 Gumniska 110;
* ks. Michał Kulig (1985, 2004, 2010) - Gostyń Wlk;
* ks. Damian Kurek (2012)
* ks. Jakub Szyrszeń (2012)
Bracia zakonni:
Br. Bogusław Koza SDS - Tanzania
Br. Jan Augustyn SVD - Nowa Gwinea
Siostry zakonne:
S. Zofia Kulig RM
S. Leokadia Kulig RM
S. Krystyna Smoter SMMM - Madagaskar
S. Anna Przechrzta S. Suore di San Giovanni Baptista - Rzym
S. Dominika Moskal - S. Nazaretanki -Kraków;

Dodatkowe informacje