Parafia Tymbark - 2017.09.24. – 25. Niedziela Zwykła

2017.09.24. – 25. Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na cele inwestycyjne w parafii.

2. W środę o poprowadzenie Różańca prosimy Różę Mężczyzn św. Marcina (zel. Władysław Peterszajn).

3. W  piątek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 17.00 rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe a po nich będzie Msza Św. W Piekiełku nabożeństwo o 15.15. Wszystkich serdecznie zapraszamy na Różaniec a szczególnie dzieci i młodzież.

5. Również w przyszłą niedzielę po Mszach będziemy mogli nabyć Chlebek Miłosierdzia, jako pomoc w dożywianiu dzieci w szkołach i świetlicach. Ofiara za chlebek to 5 zł.

6. Spotkanie ministrantów w Tymbarku w poniedziałek o 17.00; lektorów o 19.00, zaś Grupy Młodzieżowej w piątek o 19.30.

7. Spotkanie dzieci klas trzecich wraz z rodzicami przed I Komunią Św. w czwartek na Mszy Św. o 18.00 i po Mszy w kościele.

8. Nawiązując do komunikatu 7 października organizowany jest wyjazd na Różaniec do Granic do parafii Sromowce. Zapisy w zakrystii do przyszłej niedzieli. Koszt 25 zł. Szczegóły na plakacie i na rozdawanych ulotkach.

9. Ks. Biskup Ordynariusz zachęca do uczestniczenia w Radiowo-Internetowym Studium Biblijnym, które rozpocznie się 1 października na falach RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Cykliczne audycje w każdą niedzielę o godz. 14.30, zaś powtórki audycji w poniedziałki o 20.00.

10. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a szczególnie ks. Michałowi, składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do wspólnej modlitwy w świątyni.