2017.10.01. – 26. Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszach możemy nabyć Chlebek Miłosierdzia. Ofiara za chlebek to 5 zł, przy czym nie stawiamy granic hojności.

2. W Piekiełku o 15.15 a w Tymbarku o 17.00 rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. W setną rocznicę objawień Maryi w Fatimie tym bardziej zechciejmy wypełniać jej prośbę: Odmawiajcie Różaniec! Za pobożne odmówienie jednej części różańca w kościele możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy wszystkich do tej modlitwy, a szczególnie dzieci i młodzież.

3. Od dziś wieczorne nabożeństwa w Tymbarku będę codziennie o 17.00 zaś w Piekiełku w dni powszednie o 16.00!

4. W poniedziałek wspomnienie św. Aniołów Stróżów, w środę św. Franciszka z Asyżu, w piątek św. Faustyny Kowalskiej a w sobotę Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

5. Spotkanie ministrantów w Tymbarku w poniedziałek o 16.00; lektorów o 18.30, zaś Grupy Młodzieżowej w piątek o 19.30.

6. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Na Różańcu i wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży z klas trzecich gimnazjalnych wraz z rodzicami.

7. W pierwszy piątek wotywa o NSPJ rano o 7.00 i wieczorem po różańcu. Spowiedź w Tymbarku w czwartek i piątek od 16.00 oraz na Mszach Św., zaś w Piekiełku w piątek od 15.30. Wyjazd do chorych w piątek od 8.30. Zapisy chorych w zakrystii.

8. W pierwszą sobotę wotywa o Niepokalanym Sercu NMP o 7.00. Wyjazd do Sromowiec na Różaniec do Granic o 8.00 z parkingu parafialnego. Natomiast w naszym kościele będziemy rozważać 3 części różańca od godz. 15.00, gdyż wcześniej jest uroczystość ślubna. Czwartą cześć odmówimy wieczorem o 19.30 na ostatnim w tym roku Nabożeństwie Fatimskim. Poprzedzi je 15 minutowe rozważanie. Nabożeństwo poprowadzi i homilię wygłosi ks. Antoni Piś, proboszcz w Męcinie.

9. W przyszłą niedzielę ofiarą do puszek wesprzemy Dzieło Nowego Tysiąclecia. O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia.

10. Przypominamy o zgłaszaniu kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

11. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do wspólnej modlitwy w świątyni.