Parafia Tymbark - 2018.01.07. – Niedziela Chrztu Pańskiego

2018.01.07. – Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego. Po Mszy o godz. 7.00 i 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

2. Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczyna się tak zwany okres zwykły w ciągu roku.

3. W tym tygodniu:

·         kancelaria parafialna, ze względu na kolędę, będzie nadal zamknięta po południu. Zapraszamy rano od 8.00 do 9.00.;

·         w poniedziałek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia z racji pamiątki nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego; zapraszamy szczególnie osoby zaangażowane w koła koronkowe.

·         w środę o poprowadzenie różańca prosimy Różę Kobiet bł. Karoliny (zel. Teresa Piętoń);

·         w przyszłą niedzielę, będziemy obchodzili Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

5. Pragniemy poinformować, iż konkurs kolęd TYMBARSKIE KOLĘDOWANIE organizowany będzie w sobotę i niedzielę 27 i 28 stycznia. Koncert kolęd w kościele planowany jest na niedzielę 21 stycznia. Planowane jest również spotkanie kolędowe przygotowywane przez młodzież.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do wspólnej modlitwy w świątyni.

7. Intencje Mszy św.

8. W naszej parafii trwa kolęda. Porządek kolędy w tym tygodniu…

9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odszedł śp.: +Stanisław Górka Z Tymbarku. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłego brata. Dobry Jezu