Parafia Tymbark - Święto Ofiarowania Pańskiego. MB. Gromnicznej (2 lutego 2013)

Święto Ofiarowania Pańskiego. MB. Gromnicznej (2 lutego 2013)

1. Dzisiaj:
    • Matki Bożej Gromnicznej – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego a także patronalne święto niewiast i rodzin; Bóg zapłać ks. Maciejowi Kucharzykowi za głoszone Słowo Boże w czasie triduum dla rodziców;
    • porządek Mszy św. z kazaniem dla rodziców: 700; 830; 1130 i 1700;
    • za złożoną ofiarę na cel ks. Rekolekcjonisty – Bóg zapłać!
    • w 38 rocz. święceń biskupich modlimy się w intencjach ks. Bpa Władysława Bobowskiego;
    • jutro zmiana tajemnic różańcowych;
    •  Miesiąc luty w Kościele jest poświęcony modlitwom za konających. Modlimy się, aby Bóg w swoim Miłosierdziu udzielił im przebaczenia grzechów. Przypominamy: na rodzinach i opiekunach osób chorych i w podeszłym wieku spoczywa obowiązek przygotowania i troski o to, by osoby te odpowiednio wcześnie i świadomie przyjęły Sakrament Namaszczenia Chorych i Komunię św. – Wiatyk.(strona internetowa Parafii: Sakrament Namaszczenia Chorych i przygotowanie domu, w którym przebywa chory).
  1. Proszono aby ogłosić: Wnioski o zwrot podatku akcyzowego należy składać w UG Tymbark codziennie do końca bm.