Parafia Tymbark - III Niedziela Wielkanocna (14 kwietnia 2013)

III Niedziela Wielkanocna (14 kwietnia 2013)

1. Dzisiaj: Komunikat Biskupa Tarnowskiego – Bazylika w Grybowie;
    • Niedziela Biblijna;
    • Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej;
    • składającym ofiarę na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła i kaplicy w miesiącu marcu – serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!
    •  w środę o godz. 1800 - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
    • w piątek – na zakończenie Adoracji Najświętszego Sakramentu – Koronka do Miłosierdzia Bożego; po Mszy św. o godz. 1800 będzie próba dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.;
    • najbliższa niedziela – to Niedziela Kapłańska; modlić się będziemy za kapłanów, diakonów oraz o powołania kapłańskie i zakonne; składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie;
  1. Przypominamy: w naszym kościele parafialnym trwa codzienna Adoracja Wieczysta Najświętszego Sakramentu; serdecznie zachęcamy, każdego, kto przechodzi obok kościoła aby wstąpił do Kaplicy Adoracji na chwilę spotkania z Jezusem Eucharystycznym. On na nas czeka!
  2. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Marcin Piaskowy z Zamieścia; modlimy się za zmarłymi: Dobry Jezu ...
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej wyłożonej na stoliku.