Parafia Tymbark - Uroczystość Najświętszego Ciała I Krwi Pańskiej (Boże Ciało) (30 maja 2013)

Uroczystość Najświętszego Ciała I Krwi Pańskiej (Boże Ciało) (30 maja 2013)

1. Dzisiaj:
    • godz. 1100 – Suma; po Mszy św. procesja do 4-ch ołtarzy. Mszę św. odprawi ks. Grzegorz Sroka, któremu gratulujemy przyjęcia Święceń Kapłaństwa, dziękujemy za przewodniczenie Eucharystii i życzymy bł. Bożego w realizowaniu powołania do Służby Bożej; składającym ofiarę na hospicja i cele charytatywne – Bóg zapłać!
    • nie będzie Mszy św. o godz. 1000;
  1. Ponadto w tygodniu:
    • jutro 31.05. o godz. 1800 – Ks. Bp Wiesław Lechowicz udzieli Sakr. Bierzmowania naszej młodzieży; młodzież, świadkowie i rodziny zgromadzą się w kościele już o godz. 1730; nie będzie procesji eucharystycznej; z racji Sakr. Bierzmowania i przyjęcia gości – ks. proboszcz udziela dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych;
    • w sobotę o godz. 1930 – kolejne nabożeństwo Fatimskie z procesją z lampionami na Rynku; popołudniowa Msza św. w tym dniu poprzedzona procesją eucharystyczną - będzie tylko o godz. 1930;
  1. W niedzielę:
    • zmiana tajemnic różańcowych;
    • o godz. 1430 – zapraszamy wszystkich na Parafialny Festyn Rodzinny; rozpocznie go Zespół „Promyczki Dobra” z Nowego Sącza; ponadto w programie: występy dzieci z Przedszkoli: Parafialnego i Samorządowego oraz inne; będą szczęśliwe losy, gdzie nagrodą główną jest min. skuter; nie zabraknie czegoś dla ciała. Serdecznie zapraszamy! Są mile widziani chętni, którzy na festyn przyniosą do godz. 1300 upieczone przez siebie ciasto.
  1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Wiktor Papież z Zamieścia; zmarłych polecamy w modlitwie Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu