Parafia Tymbark - IX Niedziela Zwykła (2 czerwca 2013)

IX Niedziela Zwykła (2 czerwca 2013)

1. Dzisiaj:
    • w łączności z całym Kościołem i Ojcem św. trwamy przed Najświętszym Sakramentem, by z większym zaangażowaniem celebrować wiarę zwłaszcza w Jezusa obecnego w Eucharystii;
    • po Mszy św. o godz. 1130 – procesja eucharystyczna wokół kościoła;
    • o godz. 1600 – nab. do Serca Pana Jesusa i Msza św.;
    • składającym ofiarę na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie – Bóg zapłać!
    • o godz. 1430 – rozpocznie się Festyn Parafialny na parkingu parafialnym; zapraszamy na występy dzieci nowego zespołu młodzieży, konkursy z nagrodami na pewno przyniosą wiele radości i nagrody rzeczowe. Niech to będzie nasze wspólne święto rodzinne. Na czas festynu będzie zamknięta droga od PCK do cmentarza.
    • codziennie o godz. 1800 – procesja Eucharystyczna wokół kościoła i Msza św.;
    • w czwartek – zakończenie Oktawy Bożego Ciała; o godz. 1630 – Msza św., błogosławieństwo dzieci i poświecenie wianków;
    • w I piątek – Uroczystość Najść. Serca Jezusowego – możliwość zyskania odpustu zupełnego; ze względu na uroczystość – nie obowiązuje post; spowiedź św. – jak zwyczajnie; odwiedziny chorych w domach (wcześniej zgłoszonych) – od. godz. 830;
    • w sobotę – Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP;

1. W przyszłą niedzielę złożymy ofiarę na rzecz Uniwersytetu JPII w Krakowie i Tarnowie;
  2. Ks. Grzegorzowi Sroce – neoprezbiterowi serdecznie dziękujemy za ofiarowany ornat. Wyrazy wdzięczności kierujemy pod adresem rodziców, którzy z racji bierzmowania swoich dzieci ofiarowali 5 alb kapłańskich. Bóg zapłać!
  3. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie Bożego Ciała: budującym ołtarze, niosącym baldachim, feretrony, sztandary i chorągwie, pocztom sztandarowym ze szkół i innych instytucji, sypiącym kwiaty, Służbie Liturgicznej Ołtarza, Strażakom, Chórowi, Orkiestrze, DSM, siostrom …- Bóg zapłać!
  4. Proszono aby ogłosić: w niedzielę 09.06. o godz. 1600 w Zamieściu będzie zebranie wiejskie.