Parafia Tymbark - XII Niedziela Zwykła (23 czerwca 2013)

XII Niedziela Zwykła (23 czerwca 2013)

1. Dzisiaj:
    • o godz. 1600 – nabożeństwo czerwcowe i Msza św.;
    • o godz. 1000 – Msza św. dziękczynna za pracę Sióstr Katechetek Krystyny i Fides, które decyzją przełożonych zostały przeniesione odpowiednio do Częstochowy i Wadowic; serdecznie dziękujemy Siostrom Katechetkom za gorliwą i przykładną pracę w katechezie i duszpasterstwie dzieci i młodzieży; Szczęść Boże na nowych Placówkach!
  • jutro Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela; o godz. 1600 – pogrzeb śp. Marii Kuziel z Tymbarku; dusze zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu …
  • w czwartek  po Mszy św. o godz. 1800 młodzież z grup działających w naszej Parafii (KSM, Diakonia Muzyczna, Diakonia Miłosierdzia i lektorzy) będą dziękować Bogu za cały rok formacji; po Mszy św.  – spotkanie przy ognisku k/plebani;
  • w piątek zakończenie Roku Katechetycznego i Szkolnego
    w kościele; porządek Mszy św.:
    • 800 – Zespół Szkół im. KEN;
    • 900 – Gimnazjum;
    • 1000 – Szkoła Podstawowa;
    • 1100 – Przedszkola: Parafialne, Samorządowe, prywatne;
  • Spowiedź św. dla kończących rok szkolny – codziennie w ciągu tygodnia przed i w czasie Mszy św.;
  1. W sobotę: Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła; porządek Mszy św.: 700; 830; 1130 i 1700; składka w tym dniu przeznaczona na świętopietrze.
  2.  Tradycyjna Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Górę 02.07.bm.; zapisy w zakrystii.
  3.  Proszono aby ogłosić: W Ośrodku Chiramed w Tymbarku został otwarty Oddział Rehabilitacji dziennej finansowany przez NFZ; szczegóły w Ośrodku.