Parafia Tymbark - XVII Niedziela Zwykla (28 lipca 2013)

XVII Niedziela Zwykla (28 lipca 2013)

1.   Dziś po każdej Mszy Św. Poświęcenie pojazdów. Jeden kapłan będzie stał na przejeździe koło PCK, a drugi na wyjeździe koło cmentarza.

·            Liturgia tego tygodnia przypomni nam:

·            W poniedziałek  - wspomnienie Św. Marty

·            W środę Św. Ignacego Loyolii, a wieczorem nowenna do Matki Bożej

·            W czwartek Św. Alfonsa Marii Liguoriego i I czwartek miesiąca z modlitwą o powołania kapłańskie, zakonnie i  misyjne.

·            W I Piątek wotywy o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o 7.00 i 18.00. Spowiedź jak dotychczas

·            W I Sobotę czcimy Niepokalane Serce Maryi. Wotywy o 7.00 i 19.30 – nabożeństwo Fatimskie.

·            Za tydzień po Mszach o 7.00 i 8.30 – zmiana tajemnic różańcowych

2.   W Kancelarii trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską. Spotkanie przedpielgrzymkowe w Limanowej 4 i 11 sierpnia o 17.00 w Domu Pielgrzyma.

3.   We wtorek 6 sierpnia będziemy gościć w naszej Parafii Pielgrzymkę ze Słowacji o godz. 19.00(ok.40os.). Zwracamy się z prośbą o przyjęcie pielgrzymów w Waszych domach. Chętni niech zgłaszają się w kancelarii, lub w zakrystii. Jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli pielgrzymów z Węgier.

4.   Serdecznie dziękujemy za ofiary na remont kaplicy

5.   Intencje Mszalne….

Gdy mówimy do ludzi tylko w prawdzie, nasze słowa budzą niechęć i odrazę, ale gdy mówimy w prawdzie i w miłości, to płoną serca.”. Niech błogosławieństwo Boże pomaga nam żyć w prawdzie i miłości.