Parafia Tymbark - XIV Niedziela Zwykła (5 lipca 2014)

XIV Niedziela Zwykła (5 lipca 2014)

1.            Dzisiaj:

·       Dzień Modlitw o Świętość życia kapłańskiego; po Mszy Św. O 7.00 i 8.30 – zmiana tajemnic różańcowych

·       Porządek Mszy Świętych 7.00; 8.30, 11.30, 16.00  w Piekiełku przez okres wakacji nie ma Mszy o 15.00.

2.            W tygodniu

·       W poniedziałek o 16.00 pogrzeb śp. Jacka Leśniaka z Piekiełka. Dobry Jezu….

·       We wtorek o 15.00 Godzina Miłosierdzia. To nasze wspólne podziękowanie za Peregrynacje. Serdecznie zapraszamy. W tym dniu wspominamy Św. Jana z Dukli

·       W środę nowenna do Matki Bożej

·       W piątek – Św. Benedykta Opata, a o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

·       W sobotę Świętego Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

3.            W przyszłą niedzielę

·       O 16.00 – tradycyjna Msza Święta na Cmentarzu Parafialnym. W związku z tym bardzo serdecznie prosimy o segregację śmieci. Kontenery są opisane jakie śmieci do którego wrzucamy. Zatroszczmy się również o groby zaniedbane, które są obok grobów naszych bliskich .

4.            Zachęcamy do dobrego spędzenia wolnego czasu. Jedną z takich form to Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Zapisy na Pielgrzymkę  będą prowadzone, do końca lipca w Kancelarii, a w sierpniu na spotkaniu  3   i 10  w Limanowej. Koszt uczestnictwa w PPT wynosi 90,00 zł od osoby. Jeśli z domu idzie więcej osób, każda następna płaci 60,00 zł. a każde następne dziecko  tz.(drugie dziecko z rodziny) do kl. VI włącznie tylko 20 zł.; resztę dopłaca Caritas. Do tego dochodzi dojazd do Tarnowa 25 zł. i powrót z Częstochowy 45zł.