II Niedziela Po Narodzeniu Pańskim (4 stycznia 2015)

1. Dzisiaj:
    • po Mszach św. o godz. 700 i 830 – zmiana tajemnic różańcowych;
    • o godz. 1600 –Nieszpory i Msza św.;
  1. Jutro o g. 1300 – pogrzeb śp. Marii Mroczek z Tymbarku; modlimy się za zmarłych: Dobry Jezu ..
  2. Wtorek - Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli: porządek Mszy św. – niedzielny:
    • w czasie Mszy św. o godz. 1130 – uroczyste rozesłanie Kolędników Misyjnych; bezpośrednio po Mszy św. – dzieci i młodzież udadzą się do domów na terenie naszej Parafii.
    • poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy; Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego i Misyjny Dzień Dzieci – składka na misje;
    • młodzież będzie rozprowadzać poświęconą kredę; wolne datki będą przeznaczone na potrzeby duszpasterstwa młodzieży;
  1. W czwartek o godz. 1500 – Godzina Miłosierdzia Bożego – jako comiesięczna pamiątka przeżywanej 08 grudnia 2013r. Peregrynacji Obrazu Miłosierdzia Bożego oraz relikwii św. S. Faustyny i bł. Jana Pawła II – zapraszamy.
  2. Proszono aby ogłosić: PZU informuje, że składki za ubezpieczenie budynków można będzie wpłacać w każdy poniedziałek  od 900 – 1300 w budynku Gminy.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 1800 w PCK-u będą wystawione Jasełka na wesoło przygotowane przez młodzież z ks. Bogdanem – zapraszamy!