Parafia Tymbark - II Niedziela Zwykła (18 stycznia 2015)

II Niedziela Zwykła (18 stycznia 2015)

1.    Dzisiaj:

• godzinie 1700 zapraszamy do kościoła na Koncert Kolęd – pt. Przed zapaleniem choinki, którego wykonawcami będą: znany nam P. Bogusław Morka - tenor oraz Laura Łącz – gwiazda filmu i teatru, Ewelina Hańska – sopran, wraz z zespołem „Alegro” (Miłka Brzezińska – fortepian, Katarzyna Magdziak – skrzypce, Edyta Rzężewska – flet, Marek Karwowski – wiolonczela. W Koncercie wiersze, kolędy, pastorałki polskie. Na Koncert przyjął zaproszenie ks. Bp Władysław Bobowski – Senior, który w tych dniach przeżywa 40 lecie święceń biskupich. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Wstęp wolny. Patronat honorowy sprawują: Starosta Limanowski (Jan Puchała), Wójt Gminy Tymbark (Paweł Ptaszek), Firma Gold-Drop (Stanisław Gągała), Firma MTM Galicja (Teresa i Marian Ścianek) oraz RDN Nowy Sącz – dziękujemy!
    • po Koncercie w PCK-u spotkanie opłatkowe dla Nauczycieli, Rad, Grup i Stowarzyszeń oraz rodziców księży i Sióstr;
    • składającym ofiarę na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła i kaplicy w Piekiełku – wyrażamy wdzięczność: Bóg zapłać!

2.    W tygodniu:

• środa – Nowenna do MB Nieust. Pomocy; św. Agnieszki; wszystkim Solenizantkom łącznie z S. Agnieszką składamy życzenia imieninowe połączone z modlitwą; w Jej intencji będzie Msza św. o g. 1700 (środa);
    • czwartek – g.1900 – czuwanie młodzieżowe;
    • piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego;
    • w sobotę – św. Franciszka Salezego;
    • w sobotę i niedzielę 31.01 i 01.02 odbędzie się w naszej Parafii Festiwal Kolędowy „Małemu Jezusowi”; odbywać się będzie na hali sportowej Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku. Festiwal jest konkursem otwartym dla każdego. Szczegóły na stronie internetowej Parafii; pragniemy podczas niedzielnego koncertu zorganizować konkurs z nagrodami. Wszystkich chętnych przy organizacji prosimy o kontakt z Ks. Bogdanem.

3.    W Arce w Gródku nad Dunajcem w dniach 6-8 lutego 2015 r. odbędą się rekolekcje dla rodziców kapłanów i osób zakonnych.

4.    Każdemu rodzicowi, nauczycielowi, dziewczynie czy chłopcu, którzy zdradzają jakiekolwiek ciągotki i sympatie do wychowania w ideologii genderyzmu lub szatanizmu – polecamy reportaż pt. „Historia zapowiedzianej zbrodni” – zamieszczony w tygodniku „w Sieci” z minionego tygodnia.