III Niedziela Zwykła (25 stycznia 2015)

1. Dzisiaj:
    • Światowy Dzień Modlitwy za Chorych na trąd;
    • modlimy się za ks. Bpa Stanisława Salaterskiego w 1 rocz. Święceń biskupich;
    • środa – św. Tomasza – Solenizantom z ks. prał. Tomaszem Atłasem – składamy życzenia poparte modlitwą; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
    • czwartek o godz. 1700  - spotkanie uczniów klas drugich i ich rodziców przygotowujących się do I Komunii św.;
    • sobota – św. Jana Bosko; o godzinie 1700 – rozpocznie się specjalne nabożeństwo dla rodziców – przed Ofiarowaniem Pańskim – patronalnym świętem rodzin; zapraszamy matki i ojców; kazania będzie głosił O. Andrzej Mikołajczyk - b. prowincjał karmelitów, obecnie prob. w Chyżnym - zapraszamy!
    • niedziela - Msze św. z kazaniem dla rodziców; spowiedź św.: w ciągu tygodnia;
  1. W sobotę i niedzielę 31.01 i 01.02 odbędzie się w naszej Parafii Festiwal Kolędowy „Małemu Jezusowi”; odbywać się będzie na hali sportowej Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku. Festiwal jest konkursem otwartym dla każdego. Szczegóły na stronie internetowej Parafii; pragniemy podczas niedzielnego koncertu zorganizować konkurs z nagrodami. Wszystkich chętnych przy organizacji prosimy o kontakt z Ks. Bogdanem.
  2. Zakończyliśmy kolędę, wizytacja duszpasterską; Bogu Wszechmogącemu polecamy Wasze radości i troski, problemy parafialne, rodzinne i sąsiedzkie, opiekę nad starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie i wielką gościnność a także za dowóz kapłanów. W intencji wszystkich, którzy przyjęli księży – będzie odprawiona Msza św. w niedzielę o godz. 1130; za złożona przy okazji odwiedzin ofiarę - serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!
  3. Wszystkim licznie uczestniczącym w niedzielnym Koncercie Kolęd a także przygotowującym Koncert P. Grzegorzowi Urbańskiemu z Księżmi: Bogdanem, Stanisławem i Witoldem - wyrażamy wdzięczność Dziękujemy paniom z kuchni Bóg zapłać!
  4. Pogrzebanego w minionym tygodniu śp. Kazimierza Rysia i zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu