I Niedziela Wielkiego Postu (22 lutego 2015)

1. Dzisiaj: Dzisiaj: List pasterski Biskupa Tarnowskiego:
    • godz. 1500 – Gorzkie Żale i Msza św.; za udział w Gorzkich Żalach – można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami;
    • po Mszy św. o godz. 1130 – Droga Krzyżowa;
    • Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli swoją ofiarę na tacę na pokrycie kosztów ubezpieczenia: kościoła, kaplicy w Piekiełku oraz pozostałych obiektów parafialnych;
    • w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
    • w piątek – Droga Krzyżowa o godz. 1500 i 1700;
    • w sobotę o godz. 1900 – kolejna konferencja Kursu Przedmałżeńskiego;
  1. W przyszłą niedzielę złożymy ofiarę na fundusz pomocy misjom Ad Gentes.
  2. Z dniem dzisiejszym w naszej Parafii – diakon Dominik Stolarz z Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie – rozpoczyna praktykę duszpasterską, którą zakończy 24.04 br. Jego Osobę i przygotowanie do przyjęcia Sakr. Kapłaństwa zawierzamy Bogu w modlitwie.
  3. Zapisy dzieci zdrowych, niepełnosprawnych oraz na wczesne wspomaganie rozwoju - na rok szkolny 2015/16 do Parafialnego Przedszkola Integracyjnego im. Św. Kingi rozpoczną się 2 marca br.

Dni otwarte w Parafialnym Przedszkolu dla rodziców, którzy szukają przedszkola dla swojego dziecka będą:

• 27 lutego (piątek) od godz. 800 do 1600;
    • 28 lutego (sobota) od godz. 900 do 1200.

Nagranie spotu wyemitowanego w RDN

1. Proszono aby ogłosić: Z dniem 01 marca w Szpitalu Powiatowym w Limanowej zostanie uruchomiony Ośrodek Zdrowia, w który będą przyjmowali lekarze interniści, pediatrzy, pielęgniarki i położne.