Parafia Tymbark - Poniedziałek W Oktawie Wielkanocy (6 kwietnia 2015)

Poniedziałek W Oktawie Wielkanocy (6 kwietnia 2015)

1.    Wyrazy wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególnie dziękujemy: Służbie Liturgicznej Ołtarz z ks. Stanisławem, DSM-wi z S. Agnieszką, Strażakom, Chórowi z p. Organistą, Panom wykonującym Pasję, Orkiestrze, budującym „Ciemnicę” i Grób Pański (młodzieży z księżmi: Stanisławem i Bogdanem oraz p. Janowi; S. Blance a także tym, którzy ofiarowali i przygotowali dary dla potrzebujących (GS z P. Sędzik – Prezes; PP. Ściankom, woluntariuszom z ks. Stanisławem, Caritasowi; ks. Witoldowi czuwającemu nad Piekiełkiem – Bóg zapłać!

2.    Tym, którzy dzisiaj modlitwą i ofiarą na tacę wspomagają katolickie Uczelnie Uniwersytet JP II w Krakowie i KUL – Rektorzy dziękują: Bóg zapłać!

3.    W tygodniu: codziennie o godz. 1800 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego:

• środa – o godz. 1500 – zapraszamy na kolejną Godzinę Miłosierdzia - miesięcznicę – pamiątkę Nawiedzenia Obrazu Jezu Ufam Tobie; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
    • piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego;

4.    Przyszła niedziela – Niedziela Miłosierdzia Bożego:

• Diecezjalne Święto Caritas;
    • Niedziela Biblijna;
    • Suma odpustowa w Podłopieniu o godz. 1100;

5.    Wtorek o godz. 1330 – pogrzeb śp. Reginy Smaga z Podłopienia; modlimy się za nią oraz zmarłego śp. Daniela Zająca z Tymbarku, którego pogrzeb odbył się w minioną środę: Dobry Jezu