Parafia Tymbark - XI Niedziela Zwykła (14 czerwca 2015)

XI Niedziela Zwykła (14 czerwca 2015)

1. Dzisiaj:
    • godz. 1600 – nabożeństwo czerwcowe i Msza św.;
    • Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Obozów Koncentracyjnych; modlimy się za Ofiary i za ludobójców;
    • dzisiaj o godz. 1500 – rozpoczniemy nasz  kolejny Festyn Parafialny. W programie: występy dzieci z Przedszkoli, mecz , jazda konna, zabawy dla dzieci. Nie zabraknie szczęśliwych losów i nagród: główną: laptop, tablety, rowery i wiele innych. Całość zakończy oczywiście zabawa taneczna. Serdecznie zapraszamy! Pyszne wypieki prosimy dostarczyć na plebanię.
    • poniedziałek – bł. Jolanty;  modlimy się za naszego Bpa Andrzeja, w 3-cią rocznicą objęcia Diecezji;
    • środa – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy; św. Alberta Chmielowskiego; o godz. 1700 – Adoracja Stow. Rodzin Katolickich;
    • piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego;
  1. Ks. Bp Andrzej Jeż w przyszłą niedzielę na godz. 1100 zaprasza do Starego Sącza przed Ołtarz Papieski na Diecezjalne Święto Rodziny.
  2. W przyszłą niedzielę ks. Wiesław ze Zgromadzenia Księży Saletynów wygłosi kazania; po Mszach św. można będzie nabyć dwumiesięcznik Posłaniec Matki Bożej z La Salette;
  3. 02.07.br. będzie tradycyjna, autokarowa Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Gorę. Zapisy w zakrystii i u katechetów.