Parafia Tymbark - XII Niedziela Zwykła (21 czerwca 2015)

XII Niedziela Zwykła (21 czerwca 2015)

1. Dzisiaj: Komunika Bpa Ordynariusza
    • godz. 1600 – nabożeństwo czerwcowe i Msza św.;
    • ks. Wiesławowi dziękujemy za głoszone kazania, propagowanie Posłańca; zainteresowanych Pielgrzymkami do miejsc świętych Europy i świata prosimy o pobieranie foldera ze stolika z prasą;
    • środa - Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela; Koronka do Miłosierdzia Bożego;
    • w piątek – zakończenie Roku Katechetycznego i Szkolnego w kościele; porządek Mszy:
      • 800 – Zespół Szkół im. KEN;
      • 900 – Gimnazjum;
      • 1000 – Szkoła Podstawowa;
      • 1100 – Przedszkola: Parafialne, Samorządowe, prywatne;
    • Spowiedź św. dla kończących rok szkolny – codziennie w ciągu tygodnia przed i w czasie Mszy św.;
  1. Wyrażamy szczególną wdzięczność wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia Festynu Parafialnego: Bóg zapłać! za bardzo liczna obecność i za przykład dobrej, miłej, radosnej i wspólnej zabawy rodzinnej bez kropli alkoholu; szczegółowe podziękowania będą umieszczone na stronie internetowej naszej Parafii.
  2. Tradycyjna Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Górę 02.07.bm.; zapisy w zakrystii z wpłatą 50 zł.
  3. Zachęcamy do lektury Niedzieli, gdzie znajduje się art. pt.”Bo dzieci potrzebują autorytetów”.
  4. 27.06 o godz. 7.15 wyruszy z Piekiełka (szkoła) - autokarowa pielgrzymka do Sanktuariów: Dębowiec, Osobnica, Jodłowa i Tuchów. Koszt 55 zł. Są wolne miejsca.
  5. Proszono, aby ogłosić: „W związku z prowadzonymi pracami geodezyjnymi mającymi na celu kompleksową modernizację ewidencji gruntów i budynków, wykonawca prac informuje, że od dnia 22.06.2015r w Podłopieniu i Piekiełku  pracownicy Firmy MGGP rozpoczną prace polegające na wywiadzie terenowym w każdej posesji”