Parafia Tymbark - XX Niedziela Zwykła (16 sierpnia 2015)

XX Niedziela Zwykła (16 sierpnia 2015)

1. Dzisiaj:
  • nasza Parafia przeżywa Diecezjalny Dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu. Włączmy się w to eucharystyczne nabożeństwo po każdej Mszy św. i w czasie pomiędzy Mszami świętymi;
  • w czasie Mszy św. o godz. 1130 podziękujemy Panu Bogu za posługę S. Blanki w naszej zakrystii; niech Pan Jej błogosławi!
  • o godz. 1600 – zakończenie Adoracji i Msza św.;
  • jutro z Tarnowa wyruszyła kolejna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę; pielgrzymom towarzyszymy swoją modlitwą;
  • w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
  • w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego;
  • w sobotę wspomnienie NMP Królowej; rozpocznie się tygodniowy  odpust w sanktuarium na Pasierbcu;
  1. Można jeszcze zapisywać się na autokarową pielgrzymkę do Częstochowy; wyjazd 25.08.br. na powitanie pieszych pielgrzymów.
  2. P. Wójt Gminy Tymbark zwraca się z apelem o oszczędne korzystanie z wody. Długotrwały brak opadów - może powodować okresowe przerwy w dostawie wody z wodociągów gminnych. Staramy się by utrudnienia te były jak najmniejsze.