Parafia Tymbark - XXI Niedziela Zwykła (23 sierpnia 2015)

XXI Niedziela Zwykła (23 sierpnia 2015)

1. Dzisiaj: o godz. 1600 – Nieszpory i Msza św.;
    • jutro - Św. Bartłomieja, Ap.;
    • wtorek o godz. 445 z parkingu parafialnego wyruszy autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę; są wolne miejsca, zapisy jeszcze dzisiaj; Piesi Pielgrzymi dziękują (P. Prezes GS-u) za bezinteresowny dar (rogaliki i owoce) – Bóg zapłać!
    • środa – uroczystość NMP Częstochowskiej; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy; po Mszy św. wieczornej zapraszamy na próbę Chóru Parafialnego;
    • czwartek – św. Moniki;
    • piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego; św. Augustyna;
  1. Tradycyjna Piesza Pielgrzymka naszej Parafii do Sanktuarium w Pasierbcu wyruszy w sobotę o godz. 2100 z przed kościoła.
  2. 13.09. o godz. 1100 – sumę odpustową odprawi ks. Jan Urbański, nasz Rodak, proboszcz w Toniach, który w tym roku przeżywa Srebrny Jubileusz Kapłaństwa. Duchowym przygotowaniem do odpustu będą Dni Skupienia 11 – 13 09.
  3. Kilka dni nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji ze względu na jej malowanie; można przychodzić do kaplicy Św. Rodziny na Nawiedzenie Najświętszego Sakramentu.
  4. Serdecznie witamy w naszej Wspólnocie parafialnej Siostrę Izabelę Owczarczyk, która jest Przełożoną Domu oraz katechetką w Piekiełku; życzymy błogosławieństwa Bożego w realizowaniu powołania zakonnego.
  5. Firmie „Tymbark” z jej Prezesem i inż. Janem Urbańskim dziękujemy za bezinteresowne wykonanie poręczy nierdzewnych na schody w Przedszkolu i plebani – Bóg zapłać!
  6. Proszono, aby ogłosić: GOPS Tymbark informuje zainteresowani dofinansowaniem posiłków szkolnych oraz wsparciem dla uczniów Pierwszy dzwonek mogą zgłaszać się od 24.08. br. w Urzędzie Gminy.