XXII Niedziela Zwykła (30 sierpnia 2015)

1. Dzisiaj: o godz. 1400– pogrzeb śp. Anny Nowak z Tymbarku.
    • wtorek 76 rocz. wybuchu II wojny światowej; modlimy się w intencji poległych za Ojczyznę, rozpoczęcie Nowego Roku szkolnego i katechetycznego w kościele:
      •  800 – Zespół Szkół Średnich im. KEN;
      • 900 – Gimnazjum;
      • 1000 – Szkoła Podstawowa;
      • 1100 – Przedszkola: Parafialne, Samorządowe i u Agatki;
      • w Piekiełku: o godz. 900;
      • spowiedź św. w ciągu tygodnia;
    • środa – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy; w środę po Mszy św. o godz. 1800 – próba Chóru Parafialnego; zapraszamy członków oraz mile widzimy i powitamy nowych chętnych do pracy w Chórze;
    • I czwartek – modlitwa w intencji powołań do służby Bożej: kapłańskich, zakonnych i misyjnych; spotkanie klas III-cich gimnazjalnych przed bierzmowaniem wraz z rodzicami;
    • I piątek – wotywa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego o 700 i 1800; od 830 – odwiedziny chorych.
    • Organizujemy od września wyjazdy na Pierwszopiątkowe modlitewne czuwania do Krakowa Mogiły. W programie – Msza o 20.00, czuwanie i Msza o północy przy cudownym Krzyżu Mogilskim. Wyjazd o 18.00 a powrót ok. 2 w nocy. Zapisy z wpłatą 20 zł. w zakrystii.
    • I sobota – wotywa ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 700 i 1930 – nabożeństwo fatimskie z procesją – zapraszamy!;
    • I niedziela – zmiana tajemnic różańcowych o godz. 700 i 830; składka na pokrycie kosztów malowania naw bocznych naszego kościoła;
  1. W przyszłą i w następne niedziele będzie Msza św. o godz. 1000 (dla dzieci).
  2. Witamy nowoprzybyłą S. Jolantę, która z dniem dzisiejszym podejmuje obowiązki Zakrystianki; otoczmy Ją modlitwą i serdecznością;
  3. Za tydzień przed Kościołem po każdej Mszy Św. młodzież z KSM przeprowadzi akcje „Serce za Serce” na rzecz chorego Marcinka Sporka. Za dar serca – Bóg zapłać.
  4. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Jadwiga Urbańska; modlimy się za zmarłymi: Dobry Jezu
  5. Proszono aby ogłosić: GOPS w Tymbarku informuje, że od 01 września będą przyjmowane wnioski na zasiłek rodzinny.