Parafia Tymbark - XXV Niedziela Zwykła (20 września 2015)

XXV Niedziela Zwykła (20 września 2015)

1. Dzisiaj:
    • już tylko dwa tygodnie dzieli nas od rozpoczęcia w naszej Parafii Misji św. Przygotowujemy się do tego wydarzenia wszyscy przede wszystkim przez modlitwę - szczególnie wspólną, rodzinna. Prosimy o zainteresowanie się zakładką do strony internetowej naszej parafii. Rodziny, do których nie dotarł Program Misji świętych mogą pobierać ten Program ze stolika z prasą lub z parapetu w kaplicy Adoracji Najświętszego sakramentu.
    • składającym  ofiarę na Uniwersytet Papieski JPII w Krakowie i Tarnowie – Bóg zapłać!;
    • poniedziałek – św. Mateusza;
    • środa – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy; św. Ojca Pio; modlitwa o dobre przeżycie Misji świętych;
    • czwartek - spotkania duszpastersko-katechetyczne: o godz. 1800 – klas drugich i ich rodziców przed I Komunią św.;
    • piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego w int. zbliżających się Misji św.; bł. Władysława z Gielniowa;
  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Odpustu Parafialnego: Chórowi z p. Organistą Piotrem, Orkiestrze z p. Dyrygentem, Strażakom z p. Komendantem, Pocztom sztandarowym, Służbie Liturgicznej Ołtarza z ks. Stanisławem i ks. Witoldem, KSM-wi z ks. Bogdanem; DSM-wi z S. Agnieszką, niosącym feretrony i chorągwie, sypiącym kwiaty oraz S. Jolancie - Zakrystiance – Bóg zapłać!
  2. W najbliższą niedzielę będzie składka na cele inwestycyjne, min. na pokrycie kosztów związanych z zagospodarowaniem strychu plebani.
  3. 12 bm. lektorzy: Przemysław Natonek i Wojciech Pietoń otrzymali krzyże ceremoniarzy – serdeczni im gratulujemy!