Uroczystość Narodzenia Pańskiego (25 grudnia 2015)

Kochani Parafianie i Goście! Prosimy przyjąć - od nas duszpasterzy - życzenia pełnych pokoju i radości Świąt Narodzenia Pańskiego.

Niech doświadczenie bliskości Boga w tajemnicy Bożego Narodzenia umacnia w Was , w Waszych rodzinach, miejsca pracy i szkołach – wzajemną miłość  i pokój, wzbudza chęć okazywania sobie miłosierdzia poprzez codzienne dobre uczynki, życzliwie wypowiadane słowa i okazywane gesty – będące owocem kontemplacji Oblicza Boga bogatego w Miłosierdzie.

Z życzeniami łączymy dar modlitwy zanoszonej do Boga w intencji każdej i każdego z Was – Drodzy Bracia i Siostry. Szczęść Boże!

1.    Wierni przyjmujący Komunię św. na Pasterce – mogą w ciągu dnia przystąpić drugi raz do Stołu Pańskiego.

2.    Jutro: Święto Świętego Szczepana, Pierwszego Męczennika:

• poświecenie owsa;
  • składka na Uniwersytet JPII w Krakowie i Tarnowie;