2016.03.06. - IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj: Niedziela „Raduj się, Jerozolimo”:
    • po Mszy św. o godz. 1130 – Droga Krzyżowa;
    • godz. 1500 – Gorzkie Żale i Msza św.;
    • wtorek o godz. 1500 Godzina Miłosierdzia – kolejna miesięcznica Nawiedzenia Obrazu Jezu ufam Tobie w naszej Parafii – zapraszamy!
    • środa – Nowenna do MB Nieustannej Pomocy;
    • czwartek o godz. 1600 – adoracja Najświętszego Sakramentu Kółek Koronkowych – zapraszamy!
    • piątek – Droga Krzyżowa o godz. 1515 i 1700;
    • sobota – kolejna konferencja Kursu Przedmałżeńskiego;
    • w niedzielę składka będzie przeznaczona na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła i kaplicy  miesiącu lutym;
  1. Rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii rozpoczną się w Niedzielę Palmową 20.marca.
  2. Dzień skupienia dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych odbędzie się w sobotę, 19 marca w Centrum Formacyjno-Rekolekcyjnym Diecezji Tarnowskiej „ARKA” w Gródku nad Dunajcem. Zainteresowanych zachęcamy do uczestnictwa.Zgłoszenia można dokonać telefonicznie lub mailem w „ARCE”: (18) 440 13 00,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.