Parafia Tymbark - 2016.04.10. - III Niedziela Wielkanocna

2016.04.10. - III Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj:
    • Niedziela Biblijna;
    • składającym ofiarę na tace w celu zapłacenia faktury z m-ca lutego i marca za ogrzewanie kościoła i kaplicy w Piekiełku – Bóg zapłać!
    • poniedziałek: zbiórki: o 1700 – ministrantów a o godz. 1900 zbiórka lektorów;
    • środa – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy; spotkania klas 2-ch przed I Komunią św. od godz. 1630;
    • czwartek: spotkanie klas 2-ch przed I Komunią św. o godz. 1700;
    • piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego;
  1. Wtorek (12.04.) o godz. 1400 - ks. Bp Andrzej Jeż Ordynariusz Diecezji będzie przewodniczył uroczystości rocznicowej – 15 lecie istnienia Integracyjnego Przedszkola Parafialnego. Zapraszamy rodziców, dzieci i absolwentów Przedszkola do wspólnej dziękczynnej modlitwy.
  2. W przyszłą niedzielę z racji Światowego Dnia Modlitw o Powołania – składka będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  3. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Julia Augustyn (matka kapłana Antoniego) z Piekiełka; Dobry Jezu
  4. Proszono aby ogłosić: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zstępczej. Zgłoszenia w Starostwie limanowskim.