2016.04.17. - IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj:
    • obchodzimy Niedzielę Kapłańską – swoją modlitwą i ofiarami na tacę wspieramy Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie; ofiarodawcom wyrażamy wdzięczność: Bóg zapłać!
    • rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do służby Bożej: kapłańskie, zakonne i misyjne;
    • poniedziałek – godz. 1700 – spotkanie minitrantów;
    • wtorek rocznica wyboru pap. emeryta Benedykta XVI;
    • środa – Nowenna do MB Nieust. Pomocy; spotkanie rodziców i dzieci klas trzecich w kościele o godz. 1630; o godz. 1900 – próba klas II-gich przed I Komunią sw.;
    • piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego;
    • w niedzielę o godz. 1000 – dzieci z Integracyjnego Przedszkola Parafialnego przedstawią w kościele krótką historię o św. Kindze pt. „Wiano św. Kingi” – serdecznie zapraszamy!
  1. Stow. Rodz. Katolickich organizuje akcję „Bucik dla Afryki”. Celem jest zebranie butów dziecięcych dla dzieci z Afryki. Buty ze Szk. Podstawowej j Gimnazjum będą przyjmowane w PCK-u od poniedziałku do piątku w godz. 1700 – 1800 i 1830 – 1900. Prosimy o buty niezniszczone i w dobrym stanie.
  2. Zachęcamy do zapoznania się z art. „Jeśli Mnie kochasz, paś baranki Moje”
  3. P. Paweł Ptaszek - Wójt Gminy zaprasza jutro (pon.) o godz. 1900 do Biblioteki Publicznej w Tymbarku na wykład dr. Grzegorza Wnętrzaka pt. Islam a chrześcijaństwo przez wieki. Prognoza na przyszłość. – zachęcamy do udziału!
  4. Odeszli do wieczności: śp. Franciszek Kurek i Leopold Dziadoń; Dobry Jezu …