Kolęda - część 4

 

Kolęda duszpasterska 2018

Wtorek, 16 styczeń 2018 r., godz. 15.00

Kapłan

Rejon

Opis trasy kolędowej

Ministranci

Lektorzy

Ks. Stanisław

Tymbark

Rynek

Od Stanisława Przybylskiego do Zofii Kapturkiewicz

Kamil Matląg

Kamil Madoń

Ks. Michał

Tymbark

Podwisiołki

Od Ryszarda Wiewióry do Stanisława Juszczaka

Mateusz Grucel

Krzyś Bulanda

 

Środa, 17 styczeń 2018 r., godz. 15.00

Kapłan

Rejon

Opis trasy kolędowej

Ministranci

Lektorzy

Ks. Proboszcz

Tymbark

Góry

Od Anny Sobczak do Józefa Zborowskiego

Józef Giza

Karol Giza

Ks. Witold

Tymbark

Blok Zakładowy 328

Krystian Frączek

Jakub Kurek

Ks. Michał

Tymbark

Podwisiołki

Od Józefa Piętaka do Zofii Pasyk

M. Niezabitowski

Karol Poręba

 

Czwartek, 18 styczeń 2018 r., godz. 15.00

Kapłan

Rejon

Opis trasy kolędowej

Ministranci

Lektorzy

Ks. Proboszcz

Tymbark

Blok Zakładowy 408

Karol Kaim

Jakub Matras

Ks. Stanisław

Tymbark

Polna

Od Andrzeja Ligasa do Zbigniewa Kaptura

Konrad Baran

Maks Cebula

Ks. Witold

Tymbark

Blok 448

Szymon Szewczyk

Krzyś Wojtas

Ks. Michał

Tymbark

Stare Bloki: 261, 255, 319

Kamil Wańczyk

Jan Urbański

 

Piątek, 19 styczeń 2018 r., godz. 15.00

Kapłan

Rejon

Opis trasy kolędowej

Ministranci

Lektorzy

Ks. Proboszcz

Tymbark

Blok 447 + p. Grochmal

Kamil Madoń

Jakub Kurek

Ks. Stanisław

Tymbark

Blok 441

Szymon Szeczyk

Marcin Sobczak

Ks. Witold

Tymbark

Blok 449

Karol Poręba

Jakub Matras

Ks. Michał

Tymbark

Od Marii Jakiełek do Henryka Młyńskiego

Karol Kaim

Krystian Frączek

 


 

Sobota, 20 styczeń 2018 r., godz. 9.00

Kapłan

Rejon

Opis trasy kolędowej

Ministranci

Lektorzy

Ks. Proboszcz

Tymbark

Podlas

Od Marka Ćwika do Michała Smagi

Krzyś Bulanda

Mateusz Grucel

Ks. Stanisław

Zamieście

Brodkówka, Malarzówka

Od Marii Guzik do Marka Nowaka

Piotr Kaptur

Patryk Kurek

Ks. Witold

Tymbark

Od Ewy Kowalczyk do Mariana Jaroszyńskiego

Krystian Frączek

Karol Giza

Ks. Michał

Zamieście

Malarzówka, Szwabówka

Od Pawła Poręby do Aleksandra Kurka

Konrad Baran

Marcin Sobczak

 

Kolęda - cześć 3

Kolęda duszpasterska 2018 – część 3

Wtorek, 9 styczeń 2018 r., godz. 15.00

Kapłan

Rejon

Opis trasy kolędowej

Ministranci

Lektorzy

Ks. Stanisław

Zamieście

Zagrody Pasykówka

Od Piotra Golińskiego do Janiny Atłas

Mikołaj Niezabitowski

Karol Poręba

Ks. Michał

Piekiełko

Od Zbigniewa Kurka do Antoniego Wiktora

Ignacy Kurek

Filip Bednarczyk

 

Środa, 10 styczeń 2018 r., godz. 15.00

Kapłan

Rejon

Opis trasy kolędowej

Ministranci

Lektorzy

Ks. Proboszcz

Tymbark

Ul. Kazimierza Wielkiego

Od Marii Ociepka do Lilianny Sobczak

Maks Cebula

Tomek Borkowski

Ks. Witold

Zamieście

Skrzatki, Puty

Od Zofii Pasyk do Zbigniewa Hojnora

Jan Urbański

Wojciech Urbański

Ks. Michał

Piekiełko

Olejarnia, Sowińskie

Od Edwarda Smorońskiego do Józefa Wilczka

Albert Smoroński

Klaudiusz Kapturkiewicz

 

Czwartek, 11 styczeń 2018 r., godz. 15.00

Kapłan

Rejon

Opis trasy kolędowej

Ministranci

Lektorzy

Ks. Proboszcz

Tymbark

Od Marii Twaróg do Kazimierza Pluty

Patryk Kurek

Józef Giza

Ks. Stanisław

Tymbark

Os. Plebańskie

Od Stanisława Górlińskiego do Jacka Solskiego

Konrad Baran

Mateusz Grucel

Ks. Witold

Piekiełko

Koło Szkoły

Od Tomasza Raczka do Józefa Zonia

Szymon Filipiak

Albert  Śliwa

Ks. Michał

Tymbark

Stary Dwór i Tartak

Od Renaty Łazarczyk do Janusza Zwierczyka

Robert Sułkowski

Kamil Wawrzyniak

 

Piątek, 12 styczeń 2018 r., godz. 15.00

Kapłan

Rejon

Opis trasy kolędowej

Ministranci

Lektorzy

Ks. Proboszcz

Tymbark

Ul. Kościelna

Od Józefa Augustyńskiego do Marii Hładkulig

Amadeusz Trojanowski

Krzysztof Smaga

Ks. Stanisław

Tymbark

Os. Plebańskie

Od Andrzeja Wdowickiego do Grzegorza Pacha

Szymon Szewczyk

Krystian Frączek

Ks. Witold

Tymbark

Rynek

Od Adama Sułkowskigo do Michała Palki

Karol Giza

Marcin Sobczak

Ks. Michał

Tymbark

Od Jerzego Olejarza do Jana Frysa

Jakub Kurek

Krzyś Wojtas

 

Sobota, 13 styczeń 2018 r., godz. 9.00

Kapłan

Rejon

Opis trasy kolędowej

Ministranci

Lektorzy

Ks. Proboszcz

Tymbark

Ul. Kazimierza Wielkiego

Od Piotra Niezabitowskiego do Bogdana Ślusarczyka

Patryk Kurek

Józef Giza

Ks. Stanisław

Piekiełko

Tymbark

Rola, Zawodzie

Od Józefa Gancarczyka do Marka Kapitana

Mirek Smoroński

Sylwek Smoroński

Ks. Witold

Piekiełko

Za Rzeką

Od Bernadety Sojka do Jana Mirlaka

Jakub i Kacper Hybel

Adrian Leśniak, Konrad Palacz

Ks. Michał

Tymbark

Zęzów – Kopana Droga

Od Bożeny Wójcik do Adama Smoter

Jakub Natanek

Marcin Bubula

 

Niedziela, 14 styczeń 2018 r., godz. 14.00

Kapłan

Rejon

Opis trasy kolędowej

Ministranci

Lektorzy

Ks. Stanisław

Tymbark

Pasterniki

Od Józefa Sobczaka do Włodzimierza Limanówki

Krzysztof Bulanda

Jakub Urbański

Ks. Michał

Zamieście

Od Wojciecha Skrzatka do Janiny Pach

Karol Kaim

Kamil Madoń

 

Poniedziałek, 15 styczeń 2018 r., godz. 15.00

Kapłan

Rejon

Opis trasy kolędowej

Ministranci

Lektorzy

Ks. Proboszcz

Tymbark

Rakówka, Nowosądecka

Od Wojciech Piwowarczyka do Kazimierza Pulita

Amadeusz Trojanowski

Kamil Wańczyk

Ks. Stanisław

Tymbark

Rynek

Od Mariana Smagi do Bogdana Limanówki

Szymon Urbański

Wojtek Urbański

Ks. Witold

Tymbark

Od Czesława Stańca do Jerzego Walczaka

Krzyś Wojtas

Jakub Kurek

 

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna