Parafia Tymbark - Strona główna

Zespół "Św. Józef" w Tymarbku

Zespół "Św. Józef zagościł w tymbarskim kościele na niedzielnej Mszy Św. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

phoca_thumb_l_zdjecie_12.jpg

2019 06 24 Katecheza przedmałżeńska

Katecheza przedmałżeńska w parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tymbarku rozpocznie się w piątek 29 czerwca o godz. 18.00 w Parafialnym Centrum Kultury.

Wizytacja Biskupa w Piekiełku

phoca_thumb_l_piekieko 7.jpg

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wizytacji Biskupa w kaplicy w Piekiełku

Zakończenie wizytacji

phoca_thumb_l_IMG_6981.JPG

• PODZIEKOWANIE ZA KOLĘDĘ MISYJNĄ

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie kolędy misyjnej.

Bóg zapłać: tym, którzy przyjęli kolędników misyjnych, wszystkim dzieciom, młodzieży gimnazjalnej, rodzicom, osobom dorosłym – przewodnikom poszczególnych grup, paniom, które upiekły ciasto i przygotowały poczęstunek dla kolędników, Siostrom, paniom koordynującym w PCK-u wraz ks. Witoldem i Stanisławem całość przedsięwzięcia. Bóg zapłać za zaangażowanie, ofiarność i wszelką życzliwość!

Dziękujemy:

Paniom, które pojechały na szkolenie dla animatorów kolędy misyjnej dzieci i pomogły w jej przeprowadzeniu:

Krystynie Kurek, Bożenie Kapturkiewicz, Beacie Szarłowicz, Agnieszce Moskal, Annie Puchała.

Młodzieży z Szkoły Animacji Misyjnej: Paulinie Juszczak, Karolinie Ćwik, Irminie Bubula, Mateuszowi Smaga.

Osobom, które przyniosły ciasto, pomogły w organizacji poczęstunku i dekoracji:

Dominika Chudy, Agnieszka Krzyściak, Urszula Kulig, Joanna Grzegorzek, Agnieszka Moskal, Anna Puchała, Beata Kaim, Monika Grucel, Małgorzata Staniec, Agnieszka Cebula, Renata Szewczyk, Mariola Czyrnek, Monika Kurdziel, Małgorzata Matląg, Stanisława Fiejtek, Marcin Piętoń .

Szkole w Piekiełku za użyczenie miejsca na gościnę Kolędników