Parafia Tymbark - Strona główna

Chórem Parafialnym

1750 – powitanie Ks. Biskupa przed kościołem

1800 – Msza św. z udzielaniem Sakramentu Bierzmowania

ok. 1910 (po Mszy św.) spotkanie w kościele z:

Liturgiczną Służbą Ołtarza

Dziewczęca Służbą Maryjną

młodzieżą zaangażowaną przy parafii (grupa starsza i młodsza z Tymbarku)

1950 – kolacja z kapłanami na plebanii

2040 – odwiedziny u Księży

Niedziela27 V 2018

700 – Msza św. (po Mszy spotkanie z Różami Żywego Różańca)

830 – Msza św.

930 – Msza św. w kaplicy w Piekiełku

przed Mszą św. spotkanie z: LSO, DSM, Zespołem św. Józefa, Szkolnym Kołem Caritas, Grupą Apostolską

1000 – Msza św.  z udziałem rodzin

po Mszy spotkanie z dziećmi i rodzicami zespołu „Gloria Mariae” oraz dziećmi pierwszokomunijnymi i ich rodzicami

1130 – Msza św. na zakończenie wizytacji

1400  – odwiedziny w domu Sióstr Nazaretanek

Zespół Gloria Mariae - Marnotrawny Syn

2018 03 12 „Kurs przedmałżeński” w Tymbarku

Katecheza przedmałżeńska w parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tymbarku odbędzie się w dniach od 29 czerwca do 1 lipca 2018 r. Katecheza będzie prowadzona przez małżeństwa wraz z kapłanem. W spotkaniach mogą wziąć udział tylko pary, niekoniecznie narzeczonych! Zapisy par przyjmujemy w kancelarii parafialnej. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia do końca V.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc na numer tel. 18 332 52 01.

Podobna katecheza odbędzie się wcześniej, w dniach od 6 do 8 kwietnia 2018 roku, w Domu Pielgrzyma przy Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej.  Kurs rozpocznie się w piątek o godz. 17.00, a zakończy się w niedzielę ok. godz. 12.00. Zapisy są możliwe telefonicznie pod numerem 18 337 22 64 lub w kancelarii parafialnej w Limanowej.

2018 02 23 DAR SERCA - projekt SRK w Tymbarku

plakat_dar_serca_2018_1.jpg

• PODZIEKOWANIE ZA KOLĘDĘ MISYJNĄ

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie kolędy misyjnej.

Bóg zapłać: tym, którzy przyjęli kolędników misyjnych, wszystkim dzieciom, młodzieży gimnazjalnej, rodzicom, osobom dorosłym – przewodnikom poszczególnych grup, paniom, które upiekły ciasto i przygotowały poczęstunek dla kolędników, Siostrom, paniom koordynującym w PCK-u wraz ks. Witoldem i Stanisławem całość przedsięwzięcia. Bóg zapłać za zaangażowanie, ofiarność i wszelką życzliwość!

Dziękujemy:

Paniom, które pojechały na szkolenie dla animatorów kolędy misyjnej dzieci i pomogły w jej przeprowadzeniu:

Krystynie Kurek, Bożenie Kapturkiewicz, Beacie Szarłowicz, Agnieszce Moskal, Annie Puchała.

Młodzieży z Szkoły Animacji Misyjnej: Paulinie Juszczak, Karolinie Ćwik, Irminie Bubula, Mateuszowi Smaga.

Osobom, które przyniosły ciasto, pomogły w organizacji poczęstunku i dekoracji:

Dominika Chudy, Agnieszka Krzyściak, Urszula Kulig, Joanna Grzegorzek, Agnieszka Moskal, Anna Puchała, Beata Kaim, Monika Grucel, Małgorzata Staniec, Agnieszka Cebula, Renata Szewczyk, Mariola Czyrnek, Monika Kurdziel, Małgorzata Matląg, Stanisława Fiejtek, Marcin Piętoń .

Szkole w Piekiełku za użyczenie miejsca na gościnę Kolędników