Wypominki narodowe

1414707_403269509802443_2147473392_n.jpg

Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego

pkwp.jpg

Odpust parafialny

phoca_thumb_l__mg_0296.jpg

8 września przeżywaliśmy uroczystość odpustową ku czci Narodzenia NMP. Sumie odpustowej przewodniczył ks. Prałat Kazimierz Kordeczka, nasz rodak, który w tym roku świętuje złoty jubileusz kapłaństwa. Zapraszamy do galerii z tej Uroczystości.

Czas radości

_mg_4763.jpg

W niedzielę 2 czerwca w naszej Parafii odbył się Festyn rodzinny. Dla wielu był to czas wyjątkowej radości, a szczególnie dla dzieci z okazji ich święta. Radość była tym większa, gdyż każdy mógł znaleźć coś dla siebie, dobrze spędzić czas i spotkać się w gronie znajomych, przyjaciół i zaproszonymi gośćmi. To szczególne popołudnie rozpoczął Zespół „Promyczki Dobra” z Nowego Sącza, który wprowadził nas w klimat rodzinnego przeżywania niedzieli. Wiele satysfakcji i radości przyniosły nam występy dzieci z Przedszkola Parafialnego i Samorządowego, zaś konkursy i zabawy dla dzieci i nie tylko pokazały, że umiemy się dobrze bawić i chcemy być ze sobą razem. Bardzo dobrze zaprezentował się zespół „Będzie Lepiej”, któremu życzymy wielu sukcesów na chwałę Boga i dla pożytku ludzi. Nie zabrakło również czegoś dla ciała, gdzie mogliśmy zakosztować wszystkich wspaniałości i pyszności przygotowanych przez nasze wspaniałe gospodynie. Wiele emocji przyniósł nam konkurs z nagrodami, a wspólna zabawa z zespołem „INKSY” zakończyła to nasze wspólne radowanie. Ten pierwszy Festyn uświadomił nam, że jesteśmy jedną wielką rodziną Parafialną. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć dostępnych w galerii.

 

Nie byłoby tego naszego wspólnego święta, gdyby nie otwartość serca wielu ludzi dobrej woli, którym pragniemy serdecznie podziękować. To dzięki Wam drodzy sponsorzy, darczyńcy, pomocnicy i organizatorzy, mogliśmy tak radośnie i mile spędzić niedzielne popołudnie i pobyć razem. Niech Bóg wynagrodzi Wam Waszą dobroć, obfitością swojego Błogosławieństwa. 

Podziękowania dla wszystkich sponsorów Czas radości

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna