Renowacja Misji Świętych 2016

DRODZY PARAFIANIE!

W dniach od 9 do 12 października 2016 roku  nasza wspólnota parafialna przeżywać będzie Odnowienie  Misji Świętych.

Zabiegani, utrudzeni, często z wieloma problemami i wątpliwościami, potrzebujemy czasu, by odetchnąć, przemyśleć sprawy dotyczące naszego życia, nabrać nowych sił i rozpocząć życie z Chrystusem od początku.

Takim momentem zatrzymania, refleksji i nawrócenia jest czas Renowacji Misji Świętych. W blasku  Bożego Miłosierdzia, w oparciu o Słowo Boże chcemy też uczynić rachunek sumienia, by to, co chore – uleczyć, a tam, gdzie w sercu brakuje miłości Boga, na nowo Ją odkryć.

Pamiętajmy również o tych, którzy znajdują się na peryferiach naszej wspólnoty. Niech nie zabraknie z naszej strony słowa zaproszenia, życzliwości a przede wszystkim modlitwy w Ich intencji.

Drodzy Parafianie! Przyjmijcie to Jezusowe zaproszenie. Przyjdźcie do źródła „żywej wody” i napełnijcie swoje serce nadzieją, miłością i radością z tego, że Bóg Was kocha i pragnie Waszego szczęścia.

 Wasi Duszpasterze

Program Renowacji Misji Świętych

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna