Apel papieski w Piekiełku

b_500_0_16777215_00_images_phocagallery_2016_apel_papieski_piekielko_thumbs_phoca_thumb_l__mg_0226.jpg

W niedzielę 23 października grupa apostolska młodzieży i zespół święty Józef z Piekiełka poprowadziły w kaplicy apel papieski. Było to dziękczynienie za życie i dzieło świętego Jana Pawła II.

Apel rozpoczął się o godz. 900, w czasie rozważań można było przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia z życia św. Papieża Polaka, posłuchać fragmentów jego przemówień, włączyć się w modlitwę wdzięczności. 

Uczestnicy otrzymali karteczki ze słowami św. Jana Pawła II oraz biało-żółte kokardki, podkreślające charakter tego dnia. Po mszy św. wszystkie dzieci otrzymały białe i żółte balony, również nawiązujące do przezywanego dziękczynienia papieskimi kolorami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna