JESUCRISTOPA SUTIMPIM

b_500_0_16777215_00_images_phocagallery_2016_kolednicy_misijnii_thumbs_phoca_thumb_l__mg_0703.jpg

Hasło tegorocznej akcji Kolędników Misyjnych brzmiało „JESUCRISTOPA SUTIMPIM”. Słowa te oznaczają „Posłani w imię Chrystusa na peruwiańską ziemię”.

Tradycyjnie akcja odbyła się w Święto św. Szczepana, które przypada 26 grudnia.

Kolędnicy na zakończenie Mszy Św. o godz. 10 otrzymali błogosławieństwo od Księdza Proboszcza Jana Banacha. Uczniowie szkół podstawowej i gimnazjum czynnie uczestniczyli we Mszy, śpiewając kolędy, czytając czytania. Temu wydarzeniu towarzyszył zespolik Gloria Mariae, z którym wspólnie wierni kolędowali. Po Mszy Świętej dzieci wraz z włączonymi w akcję rodzicami udali się do PCK, gdzie Ksiądz Witold oraz Ksiądz Stanisław wręczyli identyfikatory oraz przydzielili grupom ich trasy.

Fotorelację z tego wydarzenia można obejrzeć w naszej galerii

 Podziękowania

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim,  którzy  przyczynili się do organizacji Kolędy Misyjnej w naszej Parafii. Młodzieży z KSM. Wszystkim  paniom za wspaniałe wypieki ,którymi  cieszyli się mali kolędnicy.Za pomoc dziękujemy: Pani Agacie Zwierczyk   ,Pani Marioli Giza,  Pani Monice Grucel, Pani Bożenie Ranosz, Pani Agacie Rokosz, Pani Teresie Jamróz,  Pani Małgorzacie Frączek , Pani Katarzynie Smaga

Życzymy  Szczęśliwego  Nowego Roku

 Ks. Witold Warzecha ,Anna Puchała i Agnieszka Moskal

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna