2018 02 03 LAUREACI KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK „TYMBARSKIE KOLĘDOWANIE”

b_500_0_16777215_00_http___tymbark.in_wp-content_gallery_koncert-laureatow_1283570.jpg

W sobotę 27 stycznia 2018 roku odbyły się przesłuchania w Konkursie Kolęd i Pastorałek „Tymbarskie Kolędowanie”. Wystąpiło 19 zespołów i 19 solistów.

Jury konkursu: Marta Błasińska (przewodnicząca), Dorota Jędrzejek i Marek Michalik po wysłuchaniu wszystkich prezentacji, wyłoniło spośród uczestników zwycięzców, którzy wystąpili podczas niedzielnego koncertu w kościele parafialnym w Tymbarku.

28 stycznia 2018 roku w czasie koncertu wręczono nagrody i pamiątkowe dyplomy wszystkim wykonawcom.

 

LAUREACI  KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK  „TYMBARSKIE KOLĘDOWANIE”

 

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA – ZESPOŁY

- III miejsce: zespół „Skrzatki Cioci Agatki” z przedszkola „U cioci Agatki”

- II miejsce: zespół „Jaśki i Hanusie” z przedszkola samorządowego w Tymbarku

- I miejsce: zespół „Gwiazdki” z przedszkola samorządowego w Tymbarku

 

- Wyróżnienie dla skrzypaczki – Kingi Juszczak

- Wyróżnienie dla Ani Papież z zespołu „Jaśki i Hanusie”

- Grand Prix dla Chóru „Mali Kolędnicy

 

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA – SOLIŚCI

- III miejsce: Joanna Garbacz – z przedszkola „U cioci Agatki”

- II miejsce: Dawid Kapera – z przedszkola samorządowego w Tymbarku

- I miejsce: Aleksandra Garbacz – z przedszkola „U cioci Agatki”

 

KATEGORIA: KLASY I-III –ZESPOŁY

- III miejsce: „Gwiazdeczki” ze Szkoły Podstawowej w Podłopieniu

- II miejsce: „Piekielcoki” z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Piekiełku

- I miejsce: „Mały Tymbark” ze Szkoły Podstawowej w Tymbarku

 

- Wyróżnienie dla solistek z zespołu „Mały Tymbark

 

KATEGORIA: KLASY I-III – SOLIŚCI

- II miejsce: Zuzanna Olejarz ze Szkoły Podstawowej w Tymbarku

- I miejsce: Michał Duda – uczeń I klasy Szkoły Podstawowej w Tymbarku

 

KATEGORIA: KLASY IV-VI – ZESPOŁY

- III miejsce: zespół wokalny „Świąteczne Wiolinki

- II miejsce: „Kolędnicy z Zawadki

- I miejsca: NIE PRZYZNANO

 

KATEGORIA: KLASY IV-VI – SOLIŚCI

- III miejsce ex aequo:  Julia Chudy ze Szkoły Podstawowej w Tymbarku

                            Wiktoria Jarosz ze Szkoły Podstawowej w Tymbarku

- II miejsce ex aequo:   Magdalena Dziadoń ze Szkoły Podstawowej w Zawadce

                            Weronika Śliwa z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Piekiełku

- I miejsce ex aequo:    Wiktoria Fiejtek ze Szkoły Podstawowej w Tymbarku

Anna Leśniak z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Piekiełku

 

- wyróżnienie za dykcję dla Ani Leśniak

 

KATEGORIA: KLASY VII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I KLASY GIMNAZJALNE – ZESPOŁY

- II miejsce ex aequo:   Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Zawadce

                            Zespół „Piaskowy Trio” z Podłopienia

- I miejsce: „Zespół kolędniczy” z Gimnazjum w Tymbarku

 

KATEGORIA: KLASY VII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I KLASY GIMNAZJALNE – SOLIŚCI

- III miejsce: Katarzyna Kaim ze Szkoły Podstawowej w Zawadce

- II miejsce: Julia Dziadoń z Gimnazjum w Tymbarku

- I miejsce: Alicja Szarłowicz ze Szkoły Podstawowej w Tymbarku

 

KATEGORIA: SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE – SOLIŚCI

I miejsce: Weronika Łukaszczyk – uczennica Zespołu Szkół w Tymbarku.

 

KATEGORIA: SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE – ZESPOŁY

GRAND PRIX CAŁEGO FESTIWALU: Zespół z Internatu przy Zespole Szkół w Tymbarku

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna