Parafia Tymbark - Działalność

DIAKONIA MUZYCZNA

  1. Wiola Kaptur
  2. Kuba Moskal
  3. Sebastian Staśko
  4. Justyna Kaptur
  5. Robert Zając
  6. Lilka Dawiec
  7. Tomek Poręba
  8. Michał Majeran
  9. Kuba Sporek
  10. Marta Ból
  11. Angelika Czopek
  12. Ula Sędzik
  13. Kinga Sędzik
  14. Agata Stapińska
  15. Ilona Faron
  16. Aneta Zając
  17. Ola Kęska
  18. Ala Malarz
  19. Karolina Malarz

ZESPÓŁ „ŚWIĘTY JÓZEF” PIEKIEŁKO

  1. Kinga Leśniak
  2. Emilia Rząsa
  3. Bartłomiej Waktor
  4. Zuzanna Leśniak
  5. Karolina Wiktor
  6. Zuzanna Zborowska
  7. Albert Nowak
  8. Jan Śliwa
  9. Agata Rusnak
  10. Patrycja Nowak
  11. Zuzanna Frączyk
  12. Natalia Kaim
  13. Weronika Śliwa
  14. Anna Jurek
  15. Maria Smorońska
  16. Natalia Puto
  17. Izabela Smoter
  18. Anna Rusnak
  19. Małgorzata Budacz
  20. Kacper Kaim
  21. Julia Bednarczyk
  22. Brygida Sikoń
  23. Klaudia Guzik
  24. Błażej Sikoń
  25. Anna Leśniak
  26. Natalia Wojtas
  27. Nina Mruk
  28. Katarzyna Rząsa
  29. Klaudia Jamka

Prowadzenie muzyczne: Pani Lucyna Woźniak
Opiekun: ks. Witold Warzecha

GRUPA MŁODZIEŻOWA MŁODSZA

  1. Ola Trojanowska
  2. Ala Kaptur
  3. Ola Kęska
  4. Sebastian Staśko
  5. Patryk Kurek
  6. Kacper Kulig
  7. Tomek Poręba
  8. Filip Kretschmer
  9. Angelika Czopek
  10. Agata Stapińska
  11. Klaudia Grucel
  12. Kasia Majkrzak
  13. Ola Bulanda
  14. Martyna Sojka
  15. Monika Ślusarczyk
  16. Ania Stokłosa
  17. Dominika Ranosz
  18. Natalia Taczanowska
  19. Ewa Kumórkiewicz
  20. Natalia Frys
  21. Oliwia Zwierczyk
  22. Ewelina Jamróz
  23. Emma Grochmal
  24. Kinga Cudek

GRUPA APOSTOLSKA PIEKIEŁKO

  1. Karol Wojcieszak
  2. Jan Śliwa
  3. Zuzanna Leśniak
  4. Karolina Wiktor
  5. Bartłomiej Waktor
  6. Kinga Kapturkiewicz
  7. Kinga Raczek
  8. Mirosław Smoroński
  9. Filip Klimek
  10. Zuzanna Zborowska
  11. Albert Smoroński
  12. Łukasz Kapturkiewicz
  13. Weronika Piórkowska
  14. Kinga Leśniak
  15. Dorota Sobczak
  16. Emilia Rząsa
  17. Filip Bednarczyk
  18. Zuzanna Frączyk
  19. Patrycja Nowak
  20. Agata Rusnak
  21. Adrian Leśniak
  22. Kacper Kaim
  23. Mateusz Budacz
  24. Gabriela Bubula
  25. Szymon Filipiak

Opiekun: Ks. Witold Warzecha

GRUPA MŁODZIEŻOWA STARSZA

  1. Emilka  Puchała
  2. Lilka Dawiec
  3. Robert Zając
  4. Wiola Kaptur
  5. Tomek Giza
  6. Michał Majeran
  7. Kacper Palka
  8. Piotrek Młynarczyk
  9. Arek Natanek
  10. Kacper Kordeczka
  11. Michał Kordeczka
  12. Maciek Banach
  13. Karolina Malarz
  14. Ala Malarz
  15. Ola Jarecka
  16. Przemek Natonek
  17. Piotrek Berdychowski
  18. Paweł Wiewiórski
  19. Dawid Jarosz
  20. Ilona Faron
  21. Kuba Sporek
  22. Justyna Kaptur
  23. Szymek Ból
  24. Aneta Zając
  25. Monika Smaga
  26. Dorotka Kuchta
  27. Gabrysia Smaga
  28. Monika Rybka
  29. Kuba Moskal
  30. Sylwia Kuchta
  31. Ula Sędzik
  32. Kinga Sędzik
  33. Grzesiek Cygal

RELIGIJNY, MUZYCZNY ZESPÓŁ MŁODZIEŻOWO-DZIECIĘCY „GLORIA MARIAE” - TYMBARK

  1. Jakub Moskal
  2. Aleksandra Puchała
  3. Klara Rokosz
  4. Alicja Szarłowicz
  5. Florian Smaga
  6. Kamil Śliwa
  7. Julia Chudy
  8. Weronika Moskal
  9. Angelika Tajduś
  10. Gabriela Gajda
  11. Krzysztof Smaga
  12. Tomasz Borkowski
  13. Kacper Kapera
  14. Wiktoria Grzegorzek
  15. Aleksandra Matras
  16. Wiktoria Fiejtek
  17. Gabriela Trojanowska
  18. Angela Kordeczka
  19. Zuzanna Obrzud
  20. Wiktoria Jarosz
  21. Patryk Lazar
  22. Nikola Ślusarczyk
  23. Nikola Kaim
  24. Justyna Kordeczka
  25. Jowita Krzyściak
  26. Julia Kulig
  27. Bartłomiej Kurdziel
  28. Anna Walendzik
  29. Amadeusz Trojanowski
  30. Paulina Surdziel
  31. Piotr Ptaszek
  32. Alicja Duda
  33. Zuzanna Staśko
  34. Faustyna Piwowarczyk
  35. Alicja Urbańska
  36. Wiktoria Kapera
  37. Aleksandra Papież
  38. Magdalena Dziadoń
  39. Tymoteusz Faron
  40. Tomasz Surdziel
  41. Magdalena Opyd
  42. Maja Rybka

Prowadzenie muzyczne: Grzegorz Urbański, Karolina Urbańska
Opiekun: Ks. Witold Warzecha

DZIEWCZĘCA SŁUŻBA MARYJNA

  1. Puchała Aleksandra
  2. Szarłowicz Alicja
  3. Rokosz Klara
  4. Madoń Paulina
  5. Juszczak Gabriela
  6. Berdychowska Kasia
  7. Krzyściak Oliwia
  8. Czyrnek Urszula
  9. Chudy Julia
  10. Moskal Weronika
  11. Górka Emilia
  12. Tajduś Andżelika
  13. Gajda Gabrysia
  14. Kordeczka Justyna
  15. Poręba Eliza
  16. Grucel Klaudia
  17. Matras Aleksandra
  18. Krzyściak Wiktoria
  19. Jarosz Wiktoria
  20. Fiejtek Wiktoria
  21. Obrzud Zuzia
  22. Smaga Zuzia
  23. Ślusarczyk Nikola
  24. Ślusarczyk Magdalena
  25. Zuzanna Nowak
  26. Kordeczka Angelika
  27. Trzópek Joanna
  28. Krzyściak Jowita
  29. Surdziel Paulina
  30. Wańczyk Natalia
  31. Kulig Julia
  32. Kuchta Barbara
  33. Walendzik Anna
  34. Surdziel Marta
  35. Trzópek Karolina

RÓŻE RÓŻAŃCOWE DZIECI W PARAFII TYMBARK

1.Róża

  1. Angelika Tajduś - Zelatorka
  2. Barbara Kuchta
  3. Karolina Bugańska
  4. Krzysztof Bugański
  5. Natalia Wojtas
  6. Klaudia Wojtas
  7. Amelia Ślusarczyk
  8. Amelia Trojanowska
  9. Tomasz Borkowski
  10. Wiktoria Jarosz
  11. Antoni Urbański
  12. Patryk Lazar
  13. Nikola Ślusarczyk
  14. Magdalena Ślusarczyk
  15. Wiktoria Krzyściak
  16. Krystian Frączek
  17. Kamil Madoń
  18. Jakub Kurek
  19. Marcin Sobczak
  20. Nikola Kaim

2.Róża

  1. Julia Chudy - Zelatorka
  2. Gabriela Gajda
  3. Ewelina Majda
  4. Karol Poręba
  5. Gabriela Staniec
  6. Jakub Śmiech
  7. Krzysztof Smaga 
  8. Oliwia Piwowarczyk
  9. Urszula Czyrnek
  10. Kamil Matląg
  11. Maksymilian Cebula
  12. Kacper Kapera
  13. Mateusz Grucel
  14. Karol Giza
  15. Gabriela Opyd
  16. Joanna Trzópek
  17. Karolina Trzópek 
  18. Zuzanna Smaga
  19. Bartłomiej Pach
  20. Kamil Wańczyk

3. Róża

  1. Julia Kulig - Zelatorka
  2. Jowita Krzyściak
  3. Anna Walendzik
  4. Alicja Duda
  5. Kornelia Duda
  6. Aleksandra Czyrnek
  7. Piotr Kulig
  8. Szymon Szewczyk
  9. Amadeusz Trojanowski
  10. Bartłomiej Kurdziel
  11. Marcelina Urbańska
  12. Aleksandra Słowianek 
  13. Kacper Kapera
  14. Karol Kaim
  15. Paulina Surdziel
  16. Jan Urbański
  17. Zuzanna Michalik
  18. Natalia Wańczyk
  19. Kacper Wdowicki
  20. Piotr Ptaszek

4. Róża

  1. Angelika Kordeczka - Zelatorka
  2. Wiktoria Fiejtek
  3. Katarzyna Kasperska
  4. Justyna Kordeczka
  5. Zuzanna Limanówka
  6. Natalia Zasadzka
  7. Sebastian Drożdżak
  8. Tymoteusz Faron
  9. Piotr Balicki
  10. Artur Włodarczyk
  11. Faustyna Piwowarczyk
  12. Kinga Wawrzyniak
  13. Wiktoria Kapera
  14. Julia Guzik
  15. Emilia Kapturkiewicz
  16. Anna Tajduś
  17. Szymon Poręba
  18. Wojciech Czyrnek
  19. Bartosz Poręba
  20. Tomasz Surdziel

5. Róża

  1. Aleksandra Matras - Zelatorka
  2. Wiktoria Grzegorzek
  3. Aleksandra Papież
  4. Artur Kaim
  5. Nikola Dziadoń
  6. Tomasz Petranowicz
  7. Zuzanna Staśko
  8. Marta Surdziel
  9. Wiktor Sędzik
  10. Bartosz Piętoń
  11. Eryk Moskal
  12. Karolina Baran
  13. Konrad Baran
  14. Bartłomiej Dziadoń
  15. Mateusz Kęska 

Opiekun Róż Różańcowych Dzieci w Tymbarku: ks. Witold Warzecha