2021.02.21. – 1. Niedziela Wielkiego Postu

1. Zachęcamy, by na czas Wielkiego Postu podjąć postanowienia w pracy nad sobą. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na WSD w Tarnowie.
Za tydzień, w niedzielę, rozpoczynamy rekolekcje parafialne. Poprowadzi je ks. Wiesław Majca – dziekan i proboszcz w Łukowicy. Program rekolekcji będzie dostępny na stronie internetowej i FB parafii. Zachęcamy, by przez udział w rekolekcjach jeszcze lepiej przygotować się na przeżywanie tajemnicy paschalnej.

2. Zapraszamy na nabożeństw pasyjne. Gorzkie Żale w niedzielę o 16.00, a po nich Msza Święta. Droga Krzyżowa w piątki o 15.15 i o 17.00, a także w niedzielę po Sumie.
W kaplicy w Piekiełku Gorzkie Żale w niedzielę o 15.00, a po nich Msza Święta. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. o 16.00.

3. W tym tygodniu:

  • W środę o poprowadzenie różańca prosimy Różę Kobiet św. Agnieszki zelatorka p. Zofia Wilczek.
  • W następna niedzielę składka na ogrzewanie.


4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy ciekawe artykuły w Gościu Niedzielnym i Niedzieli. Pojawił się już marcowy numer Małego Gościa Niedzielnego. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do wspólnej modlitwy w świątyni.

5. Członków Parafialnego Zespołu Synodalnego zapraszamy, dziś lub w tygodniu, do zakrystii po odbiór materiałów.

 

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna