Parafia Tymbark - 2021.06.13. – 11. Niedziela Zwykła

2021.06.13. – 11. Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy 11. Niedzielę Zwykłą. Ofiary składane do puszek przeznaczone są na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Od tej niedzieli w kościołach obowiązuje limit do 50% obłożenia budynku przy zachowaniu pozostałych zasad (1,5 m odstępu oraz maseczki).

2. W poniedziałek o godz. 18.00 ks. bp Artur Ważny udzieli sakramentu bierzmowania kandydatom, z klas ósmych, którzy przygotowywali się przez ostatni rok do tego wydarzenia. Módlmy się o otwartość ich serc i umysłów na działanie Ducha Świętego.

3. W tym tygodniu:
•    We wtorek przypada 9 rocznica objęcia diecezji przez bpa Andrzeja Jeża – polecamy Jego posługę i osobę Waszym modlitwom;
•    w środę o poprowadzenie modlitwy różańcowej prosimy Różę Kobiet św. Teresy z Kalkuty (zelatorka p. Teresa Bubula - Chudy);

4. Ks. Jarzy Smoleń zaprasza w wakacje na pielgrzymki do Włoch i Medjugorie – szczegóły w gablocie parafialnej.

5. Msza św. na cmentarzu planowana jest na 2 niedzielę lipca – czyli 11 VII.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Miłujcie się”. Prenumeratorów zapraszamy do zakrystii. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do wspólnej modlitwy w świątyni.