Parafia Tymbark - 2017.04.16. – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

2017.04.16. – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Drodzy Parafianie i Goście!

Zmartwychwstanie Pana Jezusa to ostateczne zwycięstwo nad śmiercią, grzechem i szatanem. Nic nie jest już w stanie zagrodzić nam drogi do domu Ojca. Przez Jezusa w Duchu Świętym mamy na zawsze otwarty dostęp do Ojca pełnego miłosierdzia.

My kapłani pragniemy Wam życzyć Siostry i Bracia, abyście wciąż doświadczali tej zwycięskiej Miłości Boga w swoim życiu. Niech Zmartwychwstały wnosi w Wasze serca, rodziny, środowiska i miejsca pracy pokój, paschalną radość i nadzieję. Dzielmy się tymi darami z naszymi braćmi. Potrzeba bowiem tej miłości w każdym wymiarze naszego życia, rodzinnego, społecznego i narodowego.

Radosnego Alleluja! Pan Jezus Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał. Alleluja!

Dziś Msze św. jeszcze o godz.: 8.30, 10.00, 11.30 i o 18.00! (uwaga, Msze św. wieczorne będą w czasie letnim odprawiane o tej właśnie godzinie!). W kaplicy w Piekiełku Msze św. o 9.30 i 15.15.

W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. w kościele parafialnym o godz.: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00! Msza św. w kaplicy w Piekiełku tylko przed południem o godz. 9.30!