VI Niedziela Zwykła (12 lutego 2012 r.)

1. Dzisiaj:
    1. o godz. 1330 pogrzeb śp. Anny Zapała z Tymbark-Góry; modlimy się za zmarłych: Dobry Jezu ...
    2. za złożone ofiary na ogrzewanie kościoła - Bóg zapłać!
    1. we środę w PCK-u po Mszy św. o godz. 1700 w celu pogłębiania wiedzy religijnej - ks. prof. Stanisław Wszołek z Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie wygłosi wykład nt. "Sposoby objaśniania racjonalności religijnej" - zapraszamy!
    2. w sobotę o godz. 1800 - kolejna Konferencja w ramach Kursu - Katechezy chrzcielnej (ostatnia z wręczeniem świadectwa) dla potencjalnych rodziców i rodziców chrzestnych;
  3. W przyszłą niedzielę:
    1. 40-sto godzinne nabożeństwo (Adoracja Najświętszego Sakramentu) przygotowujące nas do rozpoczęcia Wielkiego Postu;
    2. składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  4. Pewnym Rodzinom: z Tymbarku - Nowosądecka-Podlas i z Podłopienia za złożoną znaczną ofiarę na Parafię - wyrażamy wdzięczność: Bóg zapłać!
  5. Ks. Mariuszowi oraz Siostrom: Esterze i Krystynie wyrażamy wdzięczność za zorganizowanie: wczaso-rekolekcji (księdz Mariusz: 21 młodzieży) oraz ferii zimowych dla dzieci i młodzieży z naszej Parafii - 50 osób (w sumie 71 osób); koszty pokryli w części: rodzice, młodzież i dzieci ze swoich oszczędności oraz Parafia.