I Niedziela Wielkiego Postu (26 lutego 2012 r.)

 1. Dzisiaj: i w ciągu tygodnia modlimy się o ducha trzeźwości; o godz. 1500 - Gorzkie Żale i Msza św. Za pobożny udział w Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami; 
  po Mszy św. o godz. 1130 - Droga Krzyżowa prowadzona przez p. prof. Bogusława Sowę;
 2. W tygodniu:
  1. I czwartek - modlitwa o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne; o godz. 1800 - spotkanie formacyjne dla kandydatów do S. Bierzmowania i ich rodziców;
  2. I piątek:
   • o godz. 700 i 1800 wotywa ku czci Najśw. Serca Jezusowego;
   • o godz. 1615 i 1800; spowiedź św. - jak zwyczajnie;
   • od godz. 830 odwiedziny wcześniej zgłoszonych chorych w domach;
  3. I sobota:
   • o godz. 700 i 1800- wotywa ku czci Niepokalanego Serca NMP;
   • o godz. 1900 w PCK - kolejna konferencja Kursu Przedmałżeńskiego;
 3. W najbliższą niedzielę: zbiórka na fundusz dzieła pomocy misjom "Ad Gentes";
 4. Z dniem dzisiejszym w naszej Parafii - diakon Łukasz POLNIASZEK z Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie rozpoczyna praktykę duszpasterską, którą zakończy 09.04. br. Jego Osobę i przygotowanie do kapłaństwa zawierzmy Bogu w modlitwie.
 5. Informujemy, że od 01 marca (czwartek) - rozpoczną się zapisy do Parafialnego Przedszkola Integracyjnego im. św. Kingi. Z Przedszkola Parafialnego korzysta 75 dzieci (w tym: 18 niepełnosprawnych i 20 - wczesnego wspomaganie). Dla dzieci niepełnosprawnych Przedszkole prowadzi rehabilitację oraz zajęcia terapeutyczne a dla dzieci wczesnego wspomagania - zajęcia rozwoju dziecka. Dziękujemy całemu personelowi Przedszkola wraz z S. Reginą (Dyrektor) za odpowiedzialną i ofiarną pracę oraz za troskę o katolickie wychowanie dzieci. (Przedszkole ma swoją stronę w internecie).

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna