VI Niedziela Wielkiego Postu (1 kwietnia 2012 r.)

1. Dzisiaj:
    1. w imię Boże rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne; porządek podaje Ks. Rekolekcjonista; Jego posługę polecamy w modlitwie Bożej Opatrzności;
      Program rekolekcji;
    2. wszystkim, którzy swoja modlitwą i ofiarą wspierają Seminarium Duchowne - składamy serdeczne podziękowanie: Bóg zapłać!
    1. uczniowie szkół: podstawowej i gimnazjalnej - od Wielkiego Poniedziałku do Wielkiej. Środy będą uczestniczyli w rekolekcjach w kościele;
    2. w poniedziałek o godz. 1900 - czuwanie modlitewne z racji 7 rocznicy śmierci Bł. Jana Pawła II (przygotowane przez młodzież) i nauka rekolekcyjna dla młodzieży pracującej i uczącej się;
    3. w wtorek
      • od godz. 830 do 1800 - spowiedź św. rekolekcyjna;
      • o godz. 2000 - Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez młodzież naszej Parafii - zapraszamy!
    4. w środę (wyjątkowo w tym roku) - uczniowie klas 0 do piątej S.P. przyjdą do kościoła na godz. 1000; natomiast uczniowie klas szóstych i gimnazjum na godz. 1200; w środę na zakończenie rekolekcji - składka rekolekcyjna;
    5. w czasie rekolekcji nie będzie Mszy św. o godz. 700;
  3. Porządek Wielkiego Tygodnia został umieszczony w gablocie ogłoszeń. Początek nabożeństw:
    Kościół parafialny
    • Wielki Czwartek - godz. 1800;
    • Wielki Piątek - godz. 1600 (obowiązuje zachowanie abstynencji i postu ścisłego);
    • w Wielką Sobotę - godz. 1900;
    Procesja Rezurekcyjna: w Piekiełku w Wielką Sobotę godz. 1900 a w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 600;
  4. W Wielki Czwartek i Wielki Piątek na godz. 2100 zapraszamy młodzież na Adorację.
  5. W Wielki Piątek o godz. 2300 będzie Droga Krzyżowa dla wszystkich wiernych na zakończenie Adoracji przy Grobie Pańskim - zapraszamy!
  6. W zakrystii są jeszcze do pobrania Baranki wielkanocne. Dochód przeznaczony jest na cele Caritas. W każdym chrześcijańskim domu winien znaleźć się ten baranek - symbol naszej miłości do będących w większej potrzebie.
  7. Wszystkim darczyńcom, którzy dzięki przychylności sklepów Centrum, Hurtowni TM Galicja, woluntariuszom, składającym i zbierającym dary świąteczne dla potrzebujących w Parafii oraz Caritas Parafialnej - wyrażamy wdzięczność: Bóg zapłać!