Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (8 kwietnia 2012)

„Alleluja! Chrystus prawdziwie zmartwychwstał!”.

Dzisiaj – chcemy Wam wszystkim – drodzy Parafianie i Goście -  złożyć świąteczne życzenia. Niech ta radosna prawda: „Chrystus prawdziwie zmartwychwstał!” – będąca podstawą naszej wiary opromienia i przenika Nasze życie obecnością Zmartwychwstałego Pana – przynoszącego pokój, radość i nadzieję, „która zawieść nie może”.
Niech niewysłowiona radość Wielkanocnego Poranka opromienia każdy dzień, napełnia ciepłem Bożej miłości i nadaje sens naszym wszelkim działaniom dla dobra naszych rodzin, wspólnoty Kościoła i umiłowanej Ojczyzny!
Uwierzmy, że Pan jest prawdziwie Zwycięzcą śmierci, piekła i szatana!

Błogosławionych Świąt!

1.Dzisiaj:

  • a)    po południu o godz. 1600 – Msza św. i Nieszpory;
  • b)    Dzisiaj w naszej Parafii kończy swoją praktykę duszpastersko-katechetyczną – Diakon Łukasz Polniaszek. Serdecznie dziękujemy Mu za aktywne włączenie się w pracę i życie naszej Wspólnoty Parafialnej. Życząc Mu Błogosławieństwa Bożego, jednocześnie otaczamy modlitwą Jego Osobę i Jego bezpośrednie przygotowanie do święceń kapłańskich. Bóg zapłać i Szczęść Boże!

2.Jutro Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy:

  • a)    porządek Mszy św. jak w niedzielę;
  • b)    składka będzie przeznaczona na Uniwersytet Jana Pawła II i KUL;

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna