XXI Niedziela Zwykła (25 sierpnia 2013)

 1. Dzisiaj:
  • o godz. 1100 – suma odpustowa na Pasierbcu;
  • o godz. 1600 – Nieszpory i Msza św.;
 1. W tygodniu:
  • jutro NMP Częstochowskiej;
  • wtorek o godz. 1400 – pogrzeb śp. Marka Rysia z Tymbarku; módlmy się za zmarłych: Dobry Jezu
  • w środę św. Augustyna; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy; po Mszy św. o godz. 1800 – serdecznie zapraszamy Stałych Członków Chóru Parafialnego i radośnie witamy nowych chętnych do śpiewania w naszym Chórze;
  • w czwartek wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela;
  • w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego;
 1. Zbliża się czas rozpoczęcia Peregrynacji Obrazu Pana Jezusa Miłosiernego wraz z relikwiami św. Faustyny i bł. Jana Pawła II w naszej diecezji (14.09.br.). W związku z tym już w najbliższą sobotę – pod przewodnictwem ks. Bpa Ordynariusza odbędzie się diecezjalna Pielgrzymka do Łagiewnik; Ks. Bp Andrzej Jeż zaprasza na Mszę św. o g. 1100; zapisy chętnych na wyjazd autobusem - do czwartku w zakrystii;
 2. 08. września br. o godz. 1130 koncelebrowanej Mszy św. odpustowej będzie przewodniczył ks. prał. Kazimierz Kordeczka – nasz Rodak pracujący w diecezji Olsztyńskiej, gdzie przed 50-ciu laty przyjął świecenia kapłańskie. Otoczmy Czcigodnego Złotego Jubilata swoją modlitwą i obecnością na wspomnianej Mszy św.
 3. Decyzją Księdza Biskupa - na miejsce ks. Grzegorza Stochela został mianowany wikariuszem ks. mgr Witold Warzecha z Ryglic; przyjmijmy Go otwartym sercem i otoczmy modlitwą.
 4. W miejsce odchodzących Sióstr – Siostra Prowincjalna skierowała do pracy w naszej Parafii: S. Agnieszkę, S. Mariolę i S. Rafaelę. Witamy i życzymy Szczęść Boże!
 5. Organy chwilowo nie będą w użyciu ze względu na doraźny remont niektórych części; o stanie technicznym organów i swoje sugestie (zalecenia) przekaże na piśmie Kurialna Komisja d/s Muzyki, która na naszą prośbę dokonała w minionym tygodniu wizji lokalnej organów.
 6. Piesi Pielgrzymi dziękują P. Janinie Sędzik (Prezes GS-u) – za bezinteresowny dar (rogaliki, owoce): Bóg zapłać!
 7. Proszono aby ogłosić: w GOPS Tymbark od jutra będą przyjmowane wnioski na dożywianie dzieci; szczegóły w Gminie.

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna