XXIV Niedziela Zwykła (15 września 2013)

1. Dzisiaj:
    • Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu;
    • składającym ofiarę na Uniwersytet Papieski JPII w Krakowie i Tarnowie – Bóg zapłać!
    • trwa odpust w Limanowej;
  1. W tygodniu: kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców (dawne: „Suche Dni”);
    • w poniedziałek o godz. 1700 – zbiórka ministrantów;
    • w środę św. Stanisława Kostki – Patrona młodzieży; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
    • w czwartek o godz. 1900 – czuwanie modlitewne przygotowane przez młodzież – zapraszamy! Do czwartku zapisy z wpłata 50 zł na wyjazd do Częstochowy na Święto Rodzin;
    • piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego;
    • w sobotę – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty:
        • o godz. 1000 – spotkanie DSM;
        • o godz. 1100 spotkanie kandydatów na ministrantów (aspiranci);
        • o godz. 1430 z przed kościoła wyruszy Piesza Pielgrzymka do Limanowej na Mszę św. o 1730; przywitanie pielgrzymów o 1615;
  1. Za remont organów - zostało nam do wyrównania jeszcze blisko 4 tyś. zł. W związku z tym złożymy na ten cel w najbliższą niedzielę swoje dobrowolne ofiary.
  2. W zakrystii można nabywać Kalendarze Rolników.
  3. Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę sprzętu elektrycznego i elektronicznego (zużyte: komputery, drukarki, telefony, monitory, sprzęt RTV i AGD…) – na rzecz potrzebujących w Afryce. W/w sprzęt składamy w dniach od 06 do 07. października na parkingu obok wejścia do magazynu przy garażach.