XXV Niedziela Zwykła (22 września 2013)

1. Dzisiaj: Niedziela w diecezji tarnowskiej jest dniem modlitwy i solidarności z Republiką Środkowoafrykańską. W modlitwie prośmy Boga siłę i nadzieję dla wszystkich misjonarzy, miejscowej ludności oraz o przemianę serc tych, którzy sieją niepokój i zniszczenie..
    • zakończenie odpustu w Limanowej;
    • wszystkim, którzy złożyli swoją ofiarę na wyrównanie kosztów związanych z remontem organów – serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!
    • środa - Bł. Władysława z Gielniowa; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
    • piątek – św. Wincentego a Paulo; Koronka do Miłosierdzia Bożego;
    • czwartek na godz. 1800 – zapraszamy dzieci klas drugich i ich rodziców na spotkanie duszpastersko-katechetyczne; po Mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich na plebanii;
    • sobota – św. Wacława;
  1. Przypominamy: Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę sprzętu elektrycznego i elektronicznego (zużyte: komputery, drukarki, telefony, monitory, sprzęt RTV i AGD …) – na rzecz potrzebujących w Afryce. W/w sprzęt składamy w dniach od 06 do 07. października na parkingu obok wejścia do magazynu przy garażach.