XXVII Niedziela Zwykła (6 października 2013)

 1. Dzisiaj: modlimy się w intencji pokoju w Syrii, składając ofiarę kwestującym woluntariuszom oraz pobierając przygotowane przez Caritas chlebki; rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia;
 2. W tygodniu:
  • jutro – wspomnienie NMP Różańcowej; po Mszy św. o godz. 1700 – zapraszamy Caritas parafialną na plebanię;
  • w środę bł. Wincentego Kadłubka; nowenna do NMP Nieustającej Pomocy;
  • piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego;
  • następna niedziela – Dzień Papieski; za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II modlimy się za Kościół w Polsce i naszą Ojczyznę; kwestującym woluntariuszom złożymy ofiarę na rzecz Dzieło Nowego Tysiąclecia;
  • w duchu wiary, w jedności z Maryjnymi sanktuariami świata i Ojcem św. Franciszkiem przeżyjemy najbliższą sobotę i niedzielę jako Dzień Maryjny w Roku Wiary; w niedzielę po każdej Mszy św. odmówimy „Akt Poświecenia Świata Niepokalanemu Sercu Maryi”; zachęcamy do korzystania z transmisji z Watykanu - Dnia Maryjnego - w TV Trwam i Radia Maryja oraz do liczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych nadchodzącego tygodnia;
  • w sobotę odbędzie się IX Złaz na Mogielicę: „Dziękczynienie za bł. Jana Pawła II”. Wyjście z przed kościoła parafialnego w Tymbarku o godz. 900; Msza św. o godz. 1330; powrót autokarem z Przełęczy Rydza Śmigłego; po przyjeździe zapraszamy na wspólną zabawę na parkingu z wodzirejem lednickim; spotkanie zakończy się Apelem Jasnogórskim o godz. 2100; zapraszamy młodzież i nie tylko!
 1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Makary Wykurz; modlimy się za zmarłych: „Dobry Jezu …”
 2. Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę sprzętu elektrycznego i elektronicznego (zużyte – złomowane: komputery, drukarki, telefony, monitory, sprzęt RTV i AGD …) – na rzecz potrzebujących w Afryce. W/w sprzęt składamy w dniach od 06 do 07. października na parkingu obok wejścia do magazynu przy garażach. 08.września (wtorek) o g. 1100 - złożony złom zostanie zabrany przez organizatorów.

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna