II Niedziela Adwentu (8 grudnia 2013)

1.     Dzisiaj: Uroczystość Niepokalanego poczęcia NMP; trwają rekolekcje i bezpośrednie przygotowanie do przyjęcia w naszej Parafii Obrazu Miłosierdzia Bożego, relikwii: Św. Faustyny oraz bł. Jana Pawła II:

   • o godzinie 1645 – pod przewodnictwem naszego ks. Bpa Andrzeja Jeża zgromadzimy się wszyscy jako Wspólnota Parafialna na uroczyste powitanie i wprowadzenie Świętego Wizerunku wraz z relikwiami do kościoła, gdzie po krótkim nabożeństwie rozpocznie się Msza św., której będzie przewodniczył Ks. Bp Ordynariusz.
   • od godz. 1700 w Radio RDN Małopolska - chorzy i starsi będą mogli słuchać transmisji z Tymbarku - na żywo - z powitania Obrazu i Mszy św.;
   • przed południem będą tylko 2 Msze św.: o godz. 600 i 830;
   • składającym ofiarę na Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach – Bóg zapłać!
   • całodobowe czuwanie i adoracja poszczególnych miejscowości, Róż Żywego Różańca, stanów, grup przed Jezusem Miłosiernym obecnym w Ikonie Jezu ufam Tobie – rozpocznie się o godzinie 1900 według szczegółowego planu Nawiedzenia, który został doręczony do rodzin;
   • w kaplicy bocznej św. Rodziny jest Księga Pamiątkowa. Prosimy o wpisywanie do niej swoich przeżyć, uwag, doznanych łask w czasie Peregrynacji;
   • zadbajmy o dekorację swojego domu obrazem, który można nabyć w kancelarii parafialnej;

2.     Jutro o godz. 1445 – zgromadzimy się wszyscy na Godzinę Miłosierdzia, Mszę św., uroczyste dziękczynienie i pożegnanie Obrazu Miłosierdzia Bożego oraz relikwii: Św. S. Faustyny i bł. Jana Pawła; Kolumna z samochodem kaplicą wyruszy o godz. 1600 z Rynku przez Piekiełko do Parafii Tabaszowa k/Tęgoborzy w dekanacie sądeckim; Ci, którzy nie będą mogli przybyć do kościoła – maja możliwość pożegnania się z Obrazem na trasie przejazdu.

3.     W środę o godz. 1800 – spotkanie duszpastersko-katechetyczne klas drugich z rodzicami przed I Komunią św.

4.     W przyszłą niedzielę – złożymy ofiarę na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. O godz. 1000 w Remizie – zebranie wiejskie.

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna