Parafia Tymbark - Boże Narodzenie (25 grudnia 2013)

Boże Narodzenie (25 grudnia 2013)

Kochani Parafianie i Goście! Przyjmijcie od nas duszpasterzy serdeczne życzenia: obfitości łask przychodzącego Zbawiciela.

Niech oświetla drogi naszego życia i rozprasza ciemności, niech spala nasze grzechy i otwiera na wieczność, niech stanie się naszym Spełnieniem.

A Duch Święty, który świat uświęca, niech usposobi serca wszystkich ludzi dobrej woli w naszej Wspólnocie rodzinnej i Parafialnej – byśmy Święta Bożego Narodzenia – w Roku Peregrynacji Obrazu Miłosierdzia Bożego i relikwii: św. S. Faustyny oraz bł. Jana Pawła II -przeżywali w serdecznej łączności z Bogiem i naszym bliźnim.

Z życzeniami łączymy dar modlitwy zanoszonej do Boga w intencji każdej i każdego z Was – Drodzy Bracia i Siostry. Szczęść Boże!

1.    Wierni przyjmujący Komunię św. na Pasterce – mogą w ciągu dnia przystąpić drugi raz do Stołu Pańskiego.

2.    Jutro: Święto Świętego Szczepana, Pierwszego Męczennika:

·         poświecenie owsa;

·         składka na Uniwersytet JPII w Krakowie i Tarnowie;

3.     W sobotę i niedzielę w PCK-u o godz. 1800 będą wystawiane Jasełka przygotowane przez dzieci i młodzież pod kierunkiem ks. prefekta Bogdana.