Święto św. Szczepana (26 grudnia 2013)

1.       Dzisiaj: Bóg zapłać wszystkim, którzy swoimi ofiarami wspierają Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

2.       W tygodniu:

• piątek – św. Jana Ewangelisty; Koronka do Miłosierdzia Bożego;
      • sobota – Święto Św. Młodzianków;
      • w sobotę i niedzielę o godz. 1800 – w PCK-u będą wystawiane Jasełka – zapraszamy! o g. 1330 – będzie pogrzeb śp. Tomasza Szewczyka z Tymbarku – zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu
      • niedziela – Święto Najświętszej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa; patronalne święto Sióstr Nazaretanek (ich powołanie zakonne i posługę w naszej Parafii polecamy opiece Najświętszej Rodziny);

3.         Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Bożego Narodzenia: Orkiestrze , Chórowi z p. Organistą; Liturgicznej Służbie Ołtarza księżmi: Stanisławem i Witoldem; Siostrom: z S. Rachelą – Zakrystianką; grupie młodzieżowej z ks. Bogdanem; Państwu Pachowiczom za kwiaty do kościoła. Dziękujemy p. Stanisławowi Kicie z Piekiełka, który przygotował ruchomą szopkę. Bóg zapłać Paniom i Panom z Caritas, woluntariuszom z ks. Stanisławem, dobroczyńcom (GS Tymbark i TM Galicja) za zorganizowanie upominków świątecznych  dla niektórych rodzin znajdujących się w większej potrzebie w naszej Parafii. Bóg zapłać Świeckim Szafarzom Komunii św. (Panom: Janowi i Julianowi), dzięki którym chorzy w domach mogli przeżywać Święta z Jezusem Eucharystycznym.