II Niedziela Zwykła (20 stycznia 2013)

• jutro - św. Agnieszki;
    • w czwartek –św. Franciszka Salezego – patrona dziennikarzy katolickich;
    • w piątek – święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła;
  1. W przyszłą niedzielę:
    • w czasie Mszy św. będzie kolędowe pożegnanie Żłóbka;
    • złożymy ofiarę na składkę za ogrzewanie kościoła;
    • w Wikowisku o godz. 1600 będzie Msza św. i Kolędowanie młodych z dekanatu tymbarskiego; zapisy młodzieży chętnych u ks. Bogdana; zapraszamy!
  1. Ze stolika z prasą można pobierać ulotkę z informacją dotyczącą możliwości przekazania 1% swojego podatku na rzecz Caritas Diecezji Tarnowskiej.
  2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską zw. Kolędą. Wszystkim rodzinom i osobom samotnym, którzy oczekiwali i przyjęli kapłana – wyrażamy serdeczną wdzięczność, za: wspólną modlitwę, otwarte dzielenie się troskami i uwagami dotyczącymi życia prywatnego, rodzinnego i parafialnego oraz za dowóz. W intencji wszystkich rodzin, które przyjęły księży – będzie odprawiona Msza św. w niedzielę o godz. 1130. Za złożoną przy okazji odwiedzin ofiarę – serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!
  1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Zofia Leśniak z Podłopienia; zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu ...
  2. Ks. prał. Tomasz Atłas od środy rozpocznie Msze św. gregoriańskie za śp. Stanisława Kocębę.